21 Şubat 2019 Perşembe 06:59
 

FETÖ’NUN B VE C PLANI DA ŞAH MAT’TIR

29 Temmuz 2016 Cuma 11:13

Fethullah Gülen Terör örgütü uzun süredir ideolojik temel ve dincilik üzerinde kurulmuş karanlık bir örgütsel yapıdır.Bu kurumda Marksistlerin siyasal maçlarına ulaşması için her şeyi mubah gördüğü bir örgütlenme anlayışına sahiptir.

Fethullah Gülen Terör örgütü uzun süredir ideolojik temel ve dincilik üzerinde kurulmuş karanlık bir örgütsel yapıdır.Bu kurumda Marksistlerin siyasal maçlarına ulaşması için her şeyi mubah gördüğü bir örgütlenme anlayışına sahiptir. 

Şimdiye kadar zamanların alimi Bediuzzaman’nın ismini kullanarak dindar toplumu aldatmaya çalıştı.
Ecevit’i,Alparslan Türkeşi,Süleyman Demireli ve uzun bir süredir AK Parti iktidarını maddi manevi kullanarak bu günlere gelen askeri darbe yapabilecek bir seviyeye gelmiş ulusal ve uluslar arası ilişkileri güçlü bir örgütleme haline gelmiştir.
Su testisi su yolunda kırılır. Fethullah Gülen için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.Kürtçe bir söz vardır “Öküz yere düştüğünde bıçaklar çoğalır” bu saatten sonra Fethullah Gülen ne Bedizzaman gibi bir alimi kullanabilir ne de uluslar arasında Türkiye’ye karşı olan Ülkelerin desteğini alabilir.
Çünkü FETÖ Askeri darbede ilk Raundu 3.0 kaybetmiştir.Bu girişimlerde halk desteği ve uluslar arası Prestiji kaybeden Terörist bir şahsiyetten bu kadar askeri tahribata rağmen kendisinden yeniden bir askeri darbe beklemek bu aşamada mümkün değildir.Asker, Emniyet ve Asker ile halk arasında büyük bir güvensizlik yaşanmıştır.İzleri kolay kolay silinmeyen bir güvensizlik yaratılmıştır.
Ben merak ediyorum Akademisyen ve Gazeteci yazar Meslektaşlarımız FETÖ’nün B ve C planını bilmiyoruz diyerek halen yazmaya devam ediyorlar. Bir tarihçi olarak bunun cevabını ben vermeye çalışacağım.
FETÖ’nun Askeri Cunta ağı tahrip olmuştur.Bu saaten sonra da FETÖ rahat durmayacaktır.
Bu sefer B ve C planlarını devreye sokarak suikast eylemleri ile netice almaya hedefleyecektir.
Türkiye’de yeri kolay kolay doldurulmayan ve adeta bir şah haline gelen T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nı tasfiye ederek satranç tahtasında olduğu gibi şah mat metodu ile amacına ulaşmaya çalışacaktır. İntikamcı bir anlayışla bu kanlı talepler ile beraber ülke iç savaşa mı girmiş ve ya Milyonlarca insanı’nın ölümüne mı neden olmuş umurunda bile olamaz;FETÖ bunu da başarmadığı takdirde artık siyasi ve ideolojik çizgilerine bakmadan orta doğudaki Terör örgütleri ile Türkiye’ye karşı ittifak yaparak amacına ulaşmaya çalışacaktır.
ASIL TEHLİKE..Bu askeri darbe girişiminde FETÖ’nun Askeri kadroları büyük çapta tasfiye edilmiş, Adeta kolu kanadı kırılmıştır.Ok yaydan çıkmıştır.Bu sisli havada ordu içinde tabandan gelebilecek yönetimi devirmek isteyen yeni bir subay grubuna dikkat etmek lazımdır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu