18 Aralık 2017 Pazartesi 21:15
 

MGC BAŞKANI VE BARIŞ AKTİVİSTİ CEMİL AYDOĞAN GEÇİRDİĞİ KALP KİRİZİ NEDENİ İLE TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

MGC Başkanı ve Barış aktivisti Cemil Aydoğan geçirdiği kalp kirizi nedeni ile  Teşekkür mesajı yayınladı
29 Mart 2016 Salı 14:16

MGC Başkanı ve Barış aktivisti Cemil Aydoğan kitap okurken aniden geçirilen kalp kirizi nedeni ile Teşekkür mesajı yayınladı

 26 03 2016 tarihinde evde kitap okuduğum sırada bir kalp kirizi geçirmiş bulunmaktayım. Bu ciddi sağlık sorunum nedeniyle dostlarımı üzmemek amacı ile basın ve sosyal medyada yankı bulmaması için gazeteci meslekdaşlarımdan rica ettim.Değerli Meslekdaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu tıbbi müdahalede bulunan kalp damarlarıma iki stent takarak beni başarılı bir cerrahi müdahale ile Anjiyoda geçiren , Doç dr sayın Faruk Ertaş'a ve Dicle Üniversitesi kalp hastanesi doktorları ve teknik heyetine. bizlere her nevi katkı sunan tüm hastane emekçilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca ilk müdahalede arabası ile mardinden gelerek beni evden alan ve hernevi tahlil ve müdahalede bulunan Mardin Devlet Hastanesi Op dr kardiyolog Anjiyo başkanı sayın Fethullah Kayan'a teşekkür ediyorum. Beni ziyaret eden ve arayan herkese teşekkür ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum Cemil Aydoğan Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA  STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Ankara da Konuk olduğu TRT Kürdi Stüdyosunda Kadim Şehir Mardin'in Tarihini anlattı

HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU

HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU

1984 Tarihinde kurulan ve dönemin sıkıyönetim komutanlığı tarafından kapatılan ve 1999 tarihinde Tekrar MEZOPOTAMYA GAZETECILER CEMÍYETÍ ismi ile bazı gazeteci kurucu arkadaşlarımızın desteği ile her nevi baskı tehdit ve tarihin düşmanlarına karşı MGC yi Mezopotamya' nın tarihi coğrafyasında dikmeyi başardık.

Mardin’den El Bab’a 10 TIR Kırtasiye Yardımı

Mardin’den El Bab’a 10 TIR Kırtasiye Yardımı

Mardin il sınırları içerisinde yer alan eğitim ve öğretim kurumlarının katkılarıyla Suriye’nin El Bab bölgesindeki öğrenciler için kırtasiye malzemesi yollandı.

BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA MİSAFİR OLDU

BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA MİSAFİR OLDU

ÍZMÍT BELEDÍYE BAŞKANLIĞININ DAVETLÍSÍ OLARAK MARDÍN ÍL , ÍLÇE, VALÍLÍK , BELEDÍYE YETKÍLÍLERÍ VE MUHTARLAR ÍLE BERABER DAVET EDÍLEN BARIŞ SAVUNUCUSU VE MGC BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN ÍZMÍT BELEDÍYE BAŞKANI DR.NEVZAT DOĞANA KENDÍ YAZDIĞI MÍTOLOJÍK KÍTAPLARINI HEDÍYE ETTÍ.

AYDOĞAN ARTUKLU DA YAPILAN ANAYASA KONFERANSINA KATILDI.

AYDOĞAN ARTUKLU DA YAPILAN ANAYASA KONFERANSINA KATILDI.

TOPLANTIYA MARDÍN VALÍSÍ MUSTAFA YAMAN,MARDÍN MÍLLETVEKÍLLERÍ ORHAN MÍROĞLU, CEYDA BÖLÜNMEZ. ÇANKIRI VE STK BAŞKANLARI KATILDI.

FETÖ'nün Kamuya Yerleştirdiği 15 Bin 500 Örgüt Üyesinin İsimlerine Ulaşıldı

FETÖ'nün Kamuya Yerleştirdiği 15 Bin 500 Örgüt Üyesinin İsimlerine Ulaşıldı

Bursa'da FETÖ soruşturmasında ele geçirilen flash bellekte kamuya yerleştirilen 15 bin 500 örgüt elemanının ismine ulaşıldı. 500 kişiyle ilgili işlem başlatılırken geri kalan isimler için çalışmalar devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu