19 Mart 2018 Pazartesi 19:17
 

EMNİYET: 2016 YILINDA 688 KAZA YAŞANDI

Emniyet: 2016 yılında 688 kaza yaşandı
05 Ocak 2017 Perşembe 23:18

Mardin Emniyet Müdürlüğü, Mardin’de 2016 yılında yaşanan ölümlü, yaralamalı ve hasarlı kaza sayılarını kamuoyuyla paylaştı.

Mardin il genelinde ölümle sonuçlanan kaza sayısının 12 olduğu, söz konusu kazalarda 14 kişinin yaşamını yitirdiği kaydedilirken, yaralanmalı kazaların, 671, hasarlı kaza sayısının ise 688 olduğu söz konusu kazalarda ise yaralanan vatandaşların bin 140 olduğu açıklandı. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından basın mensuplarıyla paylaşılan 2016 kaza rakamlarıyla ilgili bilgi notunda şu rakamlara yer verildi. Meydana gelen ölümlü kaza sayısı : 12, Meydana gelen yaralamalı kaza sayısı : 671, Meydana gelen hasarlı kaza sayısı: 688, Kaza sonucu hayatını kaybeden vatandaş : 14, Kaza sonucu yaralanan vatandaş : 1140 kişidir”. Konu ile ilgili olarak yaşanan kazaların en aza indirilmesi ve can kaybının yaşanmaması için başta trafik ekiplerimiz olmak üzere tüm birimlerimizle gerekli emniyet tedbirleri alınmaktadır.” İfadelerine yer verildi
Kaynak : Mardinlife.com

DİĞER HABERLER

Eğitim-Bir-Sen Mağdurların haklarının iade edilmesini istedi

Eğitim-Bir-Sen Mağdurların haklarının iade edilmesini istedi

Eğitim-Bir Sen Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, 28 Şubat darbesinin yıl dönümü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Dicle, Mardin’de Elektrik Hatlarını Yeraltına Alıyor

Dicle, Mardin’de Elektrik Hatlarını Yeraltına Alıyor

Dicle Elektrik Dağıtım, Mardin’in merkez Artuklu ilçesindeki havai iletim hatlarının tamamını yeraltına alıyor. Daha önce PTT, Kültür ve Barış caddelerindeki elektrik iletim hatlarını 4 milyon 912 bin liralık yatırım ile yeraltına alan Dicle Elektrik, şimdi de Vali Ozan caddesindeki hatları 2 milyon 600 bin lira harcayarak yeraltına alıyor.

FETÖ'nün bütün ilişkilerini Cumhuriyet Başsavcılığına gönderdiği e-maille ortaya çıkardı

FETÖ'nün bütün ilişkilerini Cumhuriyet Başsavcılığına gönderdiği e-maille ortaya çıkardı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) TSK’daki haberleşme yöntemi olan ankesör soruşturması kapsamında şüpheli 4 asker hakkında iddianame hazırladı.

“Mardin, her şeyin en iyisine layık”

“Mardin, her şeyin en iyisine layık”

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman: “Biz, olağan belediyecilik yapıyoruz”

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA  STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Ankara da Konuk olduğu TRT Kürdi Stüdyosunda Kadim Şehir Mardin'in Tarihini anlattı

HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU

HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU

1984 Tarihinde kurulan ve dönemin sıkıyönetim komutanlığı tarafından kapatılan ve 1999 tarihinde Tekrar MEZOPOTAMYA GAZETECILER CEMÍYETÍ ismi ile bazı gazeteci kurucu arkadaşlarımızın desteği ile her nevi baskı tehdit ve tarihin düşmanlarına karşı MGC yi Mezopotamya' nın tarihi coğrafyasında dikmeyi başardık.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu