24 Ocak 2018 Çarşamba 14:44
 

BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA MİSAFİR OLDU

BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA MİSAFİR OLDU
12 Nisan 2017 Çarşamba 17:16

ÍZMÍT BELEDÍYE BAŞKANLIĞININ DAVETLÍSÍ OLARAK MARDÍN ÍL , ÍLÇE, VALÍLÍK , BELEDÍYE YETKÍLÍLERÍ VE MUHTARLAR ÍLE BERABER DAVET EDÍLEN BARIŞ SAVUNUCUSU VE MGC BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN ÍZMÍT BELEDÍYE BAŞKANI DR.NEVZAT DOĞANA KENDÍ YAZDIĞI MÍTOLOJÍK KÍTAPLARINI HEDÍYE ETTÍ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan Belediye başkanı dr Nevzat Doğan ve Mardin Valisi Mustafa Yamanın girişimleri sonucu hayatta geçen bu kardeşliğin kalıcı olması dileği ile kurumsal olarak kendilerinden teşekkür ettiğini söyledi. Aydoğan Hz Íbrahimden Bugüne Ínsanlığın Direniş Tarihinin 4 baskısı,Íngilizce baskısı Abraham ile beraber, Barışın Meşalesi Karanlığı Yenecek kitaplarını Belediye başkanına takdim etti. Aydoğan kitapları takdim ederken Ínsan hakları,Mitoloşi Barış ve kardeşliği esas alan bu kitapların ülkemize Barış ve kardeşliğin getirmesini diledi. Belediye başkanı Doğanda takdim edilen bu kitaplardan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Ílk fırsatta bu kitapları okuyacağını söyleyen Ízmit belediye başkanı Dr "Nevzat Doğan" basın ve medya temsilcilerini fotoğraf çekmeleri için çağrıda bulundu.bu sefer Mardine gelişinde sayın Aydoğanı mutlaka ziyaret edeceğini söyleyerek tekrar Mardinli kardeşlerimden teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

Kaynak : Mgchaber.com

DİĞER HABERLER

“Mardin, her şeyin en iyisine layık”

“Mardin, her şeyin en iyisine layık”

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman: “Biz, olağan belediyecilik yapıyoruz”

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA  STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Ankara da Konuk olduğu TRT Kürdi Stüdyosunda Kadim Şehir Mardin'in Tarihini anlattı

HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU

HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU

1984 Tarihinde kurulan ve dönemin sıkıyönetim komutanlığı tarafından kapatılan ve 1999 tarihinde Tekrar MEZOPOTAMYA GAZETECILER CEMÍYETÍ ismi ile bazı gazeteci kurucu arkadaşlarımızın desteği ile her nevi baskı tehdit ve tarihin düşmanlarına karşı MGC yi Mezopotamya' nın tarihi coğrafyasında dikmeyi başardık.

Mardin’den El Bab’a 10 TIR Kırtasiye Yardımı

Mardin’den El Bab’a 10 TIR Kırtasiye Yardımı

Mardin il sınırları içerisinde yer alan eğitim ve öğretim kurumlarının katkılarıyla Suriye’nin El Bab bölgesindeki öğrenciler için kırtasiye malzemesi yollandı.

AYDOĞAN ARTUKLU DA YAPILAN ANAYASA KONFERANSINA KATILDI.

AYDOĞAN ARTUKLU DA YAPILAN ANAYASA KONFERANSINA KATILDI.

TOPLANTIYA MARDÍN VALÍSÍ MUSTAFA YAMAN,MARDÍN MÍLLETVEKÍLLERÍ ORHAN MÍROĞLU, CEYDA BÖLÜNMEZ. ÇANKIRI VE STK BAŞKANLARI KATILDI.

FETÖ'nün Kamuya Yerleştirdiği 15 Bin 500 Örgüt Üyesinin İsimlerine Ulaşıldı

FETÖ'nün Kamuya Yerleştirdiği 15 Bin 500 Örgüt Üyesinin İsimlerine Ulaşıldı

Bursa'da FETÖ soruşturmasında ele geçirilen flash bellekte kamuya yerleştirilen 15 bin 500 örgüt elemanının ismine ulaşıldı. 500 kişiyle ilgili işlem başlatılırken geri kalan isimler için çalışmalar devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu