15 Ağustos 2018 Çarşamba 00:12
 

BAKAN RAMAZANOĞLU'NDAN EV ZİYARETİ

Bakan Ramazanoğlu'ndan ev ziyareti
01 Şubat 2016 Pazartesi 17:11

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Mardin Valiliği'nce destek verilen 3 çocuklu bir aileyi ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Mardin Valiliği tarafından bir eve yerleştirilen 3 çocuklu aileyi ziyaret etti. Bakan Ramazanoğlu’na Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak ve Mardin Milletvekilleri Orhan Miroğlu ile Ceyda Bölünmez Çankırı eşlik ettik.

Mardin Valiliği ve Aile Sosyal ve Politikalar il Müdürlüğü'nce desteklenen aileyi yeni evinde ziyaret eden Bakan Ramazanoğlu, kız çocuklarla sohbet ederek derslerini sordu.

Lise mezunu olan Gazme Özbalcı ile sohbet eden Bakan Ramazanoğlu, YGS sınavına iyi hazırlanması gerektiğini belirterek tavsiyelerde bulundu.

Ramazanoğlu burada yaptığı konuşmada, “Hülya hanım daha önce başka bir evde oturuyormuş. Sayın valimiz ve vali yardımcısıyız olaya vakıf olmuşlar. Aile sıhhi ve güven anlamında uygun olmayan bir evde kalıyorlardı. Bu ev bulunarak taşınmaları sağanmış. Hülya hanım ve kızlarının mutluluğunu görünce bizde mutlu olduk. Kızlarımızı üniversitede ve bir meslek sahibi olarak görmek istiyoruz.” ifadeleri kullandı.

Basına kapalı Musa Cihaner Çocuk Evleri Sitesi ve Mardin Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Bakan Ramazanoğlu daha sonra kentte ayrıldı.

Kaynak : mardinlife.com

DİĞER HABERLER

Robotlar tarım işlerine dâhil oluyor

Robotlar tarım işlerine dâhil oluyor

​Mardin’deki tarım fuarında görücüye çıkan ve ‘ada’ ismi verilen robotların yakın bir zamanda tarım alanında birçok işi yapacak.

Eğitim-Bir-Sen Mağdurların haklarının iade edilmesini istedi

Eğitim-Bir-Sen Mağdurların haklarının iade edilmesini istedi

Eğitim-Bir Sen Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, 28 Şubat darbesinin yıl dönümü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Dicle, Mardin’de Elektrik Hatlarını Yeraltına Alıyor

Dicle, Mardin’de Elektrik Hatlarını Yeraltına Alıyor

Dicle Elektrik Dağıtım, Mardin’in merkez Artuklu ilçesindeki havai iletim hatlarının tamamını yeraltına alıyor. Daha önce PTT, Kültür ve Barış caddelerindeki elektrik iletim hatlarını 4 milyon 912 bin liralık yatırım ile yeraltına alan Dicle Elektrik, şimdi de Vali Ozan caddesindeki hatları 2 milyon 600 bin lira harcayarak yeraltına alıyor.

FETÖ'nün bütün ilişkilerini Cumhuriyet Başsavcılığına gönderdiği e-maille ortaya çıkardı

FETÖ'nün bütün ilişkilerini Cumhuriyet Başsavcılığına gönderdiği e-maille ortaya çıkardı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) TSK’daki haberleşme yöntemi olan ankesör soruşturması kapsamında şüpheli 4 asker hakkında iddianame hazırladı.

“Mardin, her şeyin en iyisine layık”

“Mardin, her şeyin en iyisine layık”

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman: “Biz, olağan belediyecilik yapıyoruz”

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN TRT KÜRDİ ANKARA  STÜDYOSUNA KONUK OLDU MARDİN'İN TARİHİNİ ANLATTI

MGC Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Ankara da Konuk olduğu TRT Kürdi Stüdyosunda Kadim Şehir Mardin'in Tarihini anlattı

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu