14 Ağustos 2018 Salı 22:34
 

TACETTİN YÜCEDAĞ BİRLİK SPORDA

TACETTİN YÜCEDAĞ BİRLİK SPORDA
31 Temmuz 2015 Cuma 14:23

Mardin 1. Amatör Liginde mücadele eden Kızıltepe Birlik Spor almış olduğu kararla Kızıltepe’de sevilen ve sayılan Tacettin YÜCEDAĞ’ın Birlik Spor Kulübünün As Başkanlığına getirildi.

Birlik Spor Kulübünde As Başkanlığa getirilen TacettinYücedağ bu göreve getirilmenin mutluluğu içinde olduğunu belirtti.
YÜCEDAĞ şu açıklamayı yaptı ‘ Kızıltepe’de ikamet eden değerli arkadaşlarımınistekleri doğrultusunda tarafıma verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeçabası içimde olacağım.

            1974Kızıltepe doğumluyum evli ve 3 çocuk babasıyım Açık Öğretim Üniversitesi YerelYönetimler bölüm öğrencisiyim milli eğitim bünyesinde Koop İş Sendikası ilçetemsilciliği yapmaktayım. Birlik Spor 1. Amatör Liginde Minik, Yıldız, Genç veAmatör  olmak üzere 4 Branşta mücadeleetmektedir. Amacımız ilçemiz nezdinde ahlaklı ve özverili bir gelecekhazırlamaktır. Halkımız esnaflarımız ve iş adamlarımızından maddi ve manevi gereklidestekleri bekliyoruz.’’ Dedi.

 

Kulüp başkanı ve Antrenörü ŞükrüKILINÇ büyük çabalar sarf ederek Tacettin YÜCEDAĞ’ın kulüp As başkanlığınakazandırmanın mutluluğu içinde olduğunu belirterek omuzlarındaki yükün birnebzede olsa hafiflediğini belirtti.

Kulüp Başkanı KILINÇ sözlerineşöyle devam etti: ‘ Tacettin YÜCEDAĞ’ın As Başkanlığına kazandırdığım için çokmutluyum, bu şekilde yükümüz hafifledi, Benim yıllardır bütün çabam, emeklerimGençlere rahat ve sağlıklı bir ortamda spor yaptırabilmek, Kızıltepe Gençlerinidaha yüksek mertebelere getirmek, onlara spor ahlakı aşılamak, onlara sporusevdirmektir. Geçen Sezon olduğu gibi 2015-2016 futbol sezonunda U14, U16, U19,ve A Takım ile 4 branşta mücadele edip imkanlarımız dahilinde elimizden gelenher şeyi yapacağız.’’ Dedi.

DİĞER HABERLER

Kız İmam Hatip öğrencileri TÜBİTAK Bilim Fuarında projelerini sergiledi

Kız İmam Hatip öğrencileri TÜBİTAK Bilim Fuarında projelerini sergiledi

​Mardin´in Kızıltepe ilçesi Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında projelerini sergiledi.

Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde düzenlenen okullar arası resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

EKPSS'ye girecek engellilere destek

EKPSS'ye girecek engellilere destek

Mardin'de, hafta sonu gerçekleştirilecek EKPSS'ye girecek engellilere moral yemeği verildi.

Kızıltepe Muhtarlar Derneğinde seçim

Kızıltepe Muhtarlar Derneğinde seçim

Kızıltepe Muhtarlar Derneği için başkanlık seçimi yapıldı.

Muhtarlar Yeni Ofislerinde hizmet vermeye başladı

Muhtarlar Yeni Ofislerinde hizmet vermeye başladı

Kızıltepe ilçe merkezinde bulunan 16 mahalle ve 160 kırsal mahallesine hizmet verecek olan ‘Kızıltepe Merkez Muhtarlar Ofisi’ hizmete girdi.

MGC BAŞKANI "CEMÍL AYDOĞAN"HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU.

MGC BAŞKANI

1984 Tarihinde kurulan ve dönemin sıkıyönetim komutanlığı tarafından kapatılan ve 1999 tarihinde Tekrar MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ ismi ile bazı gazeteci kurucu arkadaşlarımızın desteği ile her nevi baskı tehdit ve tarihin düşmanlarına karşı MGC yi Mezopotamya' nın tarihi coğrafyasında dikmeyi başardık.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu