21 Şubat 2019 Perşembe 07:16
 

TACETTİN YÜCEDAĞ BİRLİK SPORDA

TACETTİN YÜCEDAĞ BİRLİK SPORDA
31 Temmuz 2015 Cuma 14:23

Mardin 1. Amatör Liginde mücadele eden Kızıltepe Birlik Spor almış olduğu kararla Kızıltepe’de sevilen ve sayılan Tacettin YÜCEDAĞ’ın Birlik Spor Kulübünün As Başkanlığına getirildi.

Birlik Spor Kulübünde As Başkanlığa getirilen TacettinYücedağ bu göreve getirilmenin mutluluğu içinde olduğunu belirtti.
YÜCEDAĞ şu açıklamayı yaptı ‘ Kızıltepe’de ikamet eden değerli arkadaşlarımınistekleri doğrultusunda tarafıma verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeçabası içimde olacağım.

            1974Kızıltepe doğumluyum evli ve 3 çocuk babasıyım Açık Öğretim Üniversitesi YerelYönetimler bölüm öğrencisiyim milli eğitim bünyesinde Koop İş Sendikası ilçetemsilciliği yapmaktayım. Birlik Spor 1. Amatör Liginde Minik, Yıldız, Genç veAmatör  olmak üzere 4 Branşta mücadeleetmektedir. Amacımız ilçemiz nezdinde ahlaklı ve özverili bir gelecekhazırlamaktır. Halkımız esnaflarımız ve iş adamlarımızından maddi ve manevi gereklidestekleri bekliyoruz.’’ Dedi.

 

Kulüp başkanı ve Antrenörü ŞükrüKILINÇ büyük çabalar sarf ederek Tacettin YÜCEDAĞ’ın kulüp As başkanlığınakazandırmanın mutluluğu içinde olduğunu belirterek omuzlarındaki yükün birnebzede olsa hafiflediğini belirtti.

Kulüp Başkanı KILINÇ sözlerineşöyle devam etti: ‘ Tacettin YÜCEDAĞ’ın As Başkanlığına kazandırdığım için çokmutluyum, bu şekilde yükümüz hafifledi, Benim yıllardır bütün çabam, emeklerimGençlere rahat ve sağlıklı bir ortamda spor yaptırabilmek, Kızıltepe Gençlerinidaha yüksek mertebelere getirmek, onlara spor ahlakı aşılamak, onlara sporusevdirmektir. Geçen Sezon olduğu gibi 2015-2016 futbol sezonunda U14, U16, U19,ve A Takım ile 4 branşta mücadele edip imkanlarımız dahilinde elimizden gelenher şeyi yapacağız.’’ Dedi.

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN SİYASİ SÜREÇ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN  SİYASİ SÜREÇ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Barış Aktivisti ve Mgc başkanı CEMİL AYDOĞAN son siyasi süreçler ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Birileri Erdoğanı Ankara, İstanbul ve İzmirde yenerek, bölgeyede tuz biber serdikten sonra ülkeyi yeniden bir seçim sürecine götürmek istiyorlar.Peki diyelim uluslararası kuruluşların desteğiyle kuş taşa değdi ve bu Millet itifakı iktidar oldu.

BAŞKAN DÜNDAR:ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELEYE VARIZ

BAŞKAN DÜNDAR:ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELEYE VARIZ

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dündar basına yaptığı açıklamada “Fiyat istikrarı makroekonominin durumunu yansıtan en önemli göstergelerden biridir. “dedi. Barış Aktivisti ve MGC Başkanı Cemil Aydoğan da projeye destek verdi.

Kız İmam Hatip öğrencileri TÜBİTAK Bilim Fuarında projelerini sergiledi

Kız İmam Hatip öğrencileri TÜBİTAK Bilim Fuarında projelerini sergiledi

​Mardin´in Kızıltepe ilçesi Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında projelerini sergiledi.

Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde düzenlenen okullar arası resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

EKPSS'ye girecek engellilere destek

EKPSS'ye girecek engellilere destek

Mardin'de, hafta sonu gerçekleştirilecek EKPSS'ye girecek engellilere moral yemeği verildi.

Kızıltepe Muhtarlar Derneğinde seçim

Kızıltepe Muhtarlar Derneğinde seçim

Kızıltepe Muhtarlar Derneği için başkanlık seçimi yapıldı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu