23 Nisan 2018 Pazartesi 10:47
 

TACETTİN YÜCEDAĞ BİRLİK SPORDA

TACETTİN YÜCEDAĞ BİRLİK SPORDA
31 Temmuz 2015 Cuma 14:23

Mardin 1. Amatör Liginde mücadele eden Kızıltepe Birlik Spor almış olduğu kararla Kızıltepe’de sevilen ve sayılan Tacettin YÜCEDAĞ’ın Birlik Spor Kulübünün As Başkanlığına getirildi.

Birlik Spor Kulübünde As Başkanlığa getirilen TacettinYücedağ bu göreve getirilmenin mutluluğu içinde olduğunu belirtti.
YÜCEDAĞ şu açıklamayı yaptı ‘ Kızıltepe’de ikamet eden değerli arkadaşlarımınistekleri doğrultusunda tarafıma verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeçabası içimde olacağım.

            1974Kızıltepe doğumluyum evli ve 3 çocuk babasıyım Açık Öğretim Üniversitesi YerelYönetimler bölüm öğrencisiyim milli eğitim bünyesinde Koop İş Sendikası ilçetemsilciliği yapmaktayım. Birlik Spor 1. Amatör Liginde Minik, Yıldız, Genç veAmatör  olmak üzere 4 Branşta mücadeleetmektedir. Amacımız ilçemiz nezdinde ahlaklı ve özverili bir gelecekhazırlamaktır. Halkımız esnaflarımız ve iş adamlarımızından maddi ve manevi gereklidestekleri bekliyoruz.’’ Dedi.

 

Kulüp başkanı ve Antrenörü ŞükrüKILINÇ büyük çabalar sarf ederek Tacettin YÜCEDAĞ’ın kulüp As başkanlığınakazandırmanın mutluluğu içinde olduğunu belirterek omuzlarındaki yükün birnebzede olsa hafiflediğini belirtti.

Kulüp Başkanı KILINÇ sözlerineşöyle devam etti: ‘ Tacettin YÜCEDAĞ’ın As Başkanlığına kazandırdığım için çokmutluyum, bu şekilde yükümüz hafifledi, Benim yıllardır bütün çabam, emeklerimGençlere rahat ve sağlıklı bir ortamda spor yaptırabilmek, Kızıltepe Gençlerinidaha yüksek mertebelere getirmek, onlara spor ahlakı aşılamak, onlara sporusevdirmektir. Geçen Sezon olduğu gibi 2015-2016 futbol sezonunda U14, U16, U19,ve A Takım ile 4 branşta mücadele edip imkanlarımız dahilinde elimizden gelenher şeyi yapacağız.’’ Dedi.

DİĞER HABERLER

EKPSS'ye girecek engellilere destek

EKPSS'ye girecek engellilere destek

Mardin'de, hafta sonu gerçekleştirilecek EKPSS'ye girecek engellilere moral yemeği verildi.

Kızıltepe Muhtarlar Derneğinde seçim

Kızıltepe Muhtarlar Derneğinde seçim

Kızıltepe Muhtarlar Derneği için başkanlık seçimi yapıldı.

Muhtarlar Yeni Ofislerinde hizmet vermeye başladı

Muhtarlar Yeni Ofislerinde hizmet vermeye başladı

Kızıltepe ilçe merkezinde bulunan 16 mahalle ve 160 kırsal mahallesine hizmet verecek olan ‘Kızıltepe Merkez Muhtarlar Ofisi’ hizmete girdi.

MGC BAŞKANI "CEMÍL AYDOĞAN"HELE ŞÜKÜR HAK YERÍNÍ BULDU.

MGC BAŞKANI

1984 Tarihinde kurulan ve dönemin sıkıyönetim komutanlığı tarafından kapatılan ve 1999 tarihinde Tekrar MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ ismi ile bazı gazeteci kurucu arkadaşlarımızın desteği ile her nevi baskı tehdit ve tarihin düşmanlarına karşı MGC yi Mezopotamya' nın tarihi coğrafyasında dikmeyi başardık.

BARIŞ AKTİVİSTİ CEMİL AYDOĞAN PKK'YE ÇAĞRIDA BULUNDU

 BARIŞ AKTİVİSTİ CEMİL AYDOĞAN PKK'YE ÇAĞRIDA BULUNDU

Bu çağrıyı yapmadan önce demokrat bir vatansever olarak yaptığım toplumsal hizmetleri öz olarak kamuoyunun taktirine sunmak istiyorum.

Kızıltepe belediye eş başkanları tutuklandı

Kızıltepe belediye eş başkanları tutuklandı

Mardin'in Kızıltepe ilçesi' nin DBP' li Belediye Başkanı İsmail Asi ve eş başkan Leyla Salman çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu