23 Mayıs 2018 Çarşamba 04:14
 

ŞUCGAD'TAN AYDOĞAN'A DESTEK

ŞUCGAD'tan Aydoğan'a Destek
11 Mayıs 2018 Cuma 15:12

Barış aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı " Cemil Aydoğan" Ak partiden Milletvekili aday aday başvurusunda bulundu.

Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tahir Gülebak meslektaşı ve Mardin Milletvekili Aday adayı Mezepotamya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan'a destek verdi.

Uluslararası ve Bölge Barışına efsanevi hizmetlerde bulunan Meslektaşımız;  Barış Aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Akparti'den Mardinden milletvekili aday adayı olmuştur. Kendisine başarılar diliyorum.Parti yetkililerin duyarlı davranacaklarına inanıyorum.Listede böyle bir şahsiyetin önüne aday konulamaz düşüncesindeyim. Değerlendirilmesi durumunda meslektaşımız Cemil Aydoğan her türlü desteği vereceğimizi Taahhüt ediyoruz.Açıklamasında bulundu.

Aydoğan" Toplumsal mücadelede vicdanımın sesini dinlemek zorundayım. 2010 yılından bu yana kanaat önderliğini yaptığım sayın Cumhurbaşkanın fikirleri ve hedefleriyle Kürt sorununa çözüm getirebilecek tek lider olduğuna inandığım için partisinden aday adayı oldum. Bir Aktivist olarak akan kanı bu coğrafyada ortadan kaldırmak; Selçuklu, Eyyubi ve Osmanlıdaki Tarihi kardeşliğin Ortadoğuda yeniden egemen olması amacı ile Ülkemizde tüm kamuoyunun bildiği siyasi çözüm taleplerim ile aday adayı oldum.dedi.

DİĞER HABERLER

"Hatimle teravih namazı ayrı bir tat, ayrı bir lezzettir"

Ramazan gecelerinin süsü teravih namazını hatimle kılarak geceyi en iyi şekilde ihya etmek istediklerini belirten Midyatlılar, teravih namazının ayrı bir lezzeti olduğunu söylediler.

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Barış aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan seçimler ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Mardin´in Nusaybin ilçesinde 10 metre derinliğindeki kuyuya düşen oğlak, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Mardin STK Platformu, siyonist işgalcilerin Filistinli Müslümanları katletmesini düzenlediği kitlesel basın açıklamasıyla lanetledi.

Yüksek gerilim hattından çıkan ateş buğday tarlasını kül etti

Yüksek gerilim hattından çıkan ateş buğday tarlasını kül etti

​Mardin´de yüksek gerilim hattından çıktığı belirtilen yangında 15 dönümlük buğday tarlası küle döndü.

Mardin Söz gazetesine konuşan "Aydoğan" önemli açıklamalarda bulundu

Mardin Söz gazetesine konuşan

Ak Parti Mardin milletvekili aday adayı Cemil AYDOĞAN önemli açıklamalarda bulundu

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu