19 Kasım 2018 Pazartesi 08:41
 

ŞUCGAD'TAN AYDOĞAN'A DESTEK

ŞUCGAD'tan Aydoğan'a Destek
11 Mayıs 2018 Cuma 15:12

Barış aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı " Cemil Aydoğan" Ak partiden Milletvekili aday aday başvurusunda bulundu.

Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tahir Gülebak meslektaşı ve Mardin Milletvekili Aday adayı Mezepotamya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan'a destek verdi.

Uluslararası ve Bölge Barışına efsanevi hizmetlerde bulunan Meslektaşımız;  Barış Aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Akparti'den Mardinden milletvekili aday adayı olmuştur. Kendisine başarılar diliyorum.Parti yetkililerin duyarlı davranacaklarına inanıyorum.Listede böyle bir şahsiyetin önüne aday konulamaz düşüncesindeyim. Değerlendirilmesi durumunda meslektaşımız Cemil Aydoğan her türlü desteği vereceğimizi Taahhüt ediyoruz.Açıklamasında bulundu.

Aydoğan" Toplumsal mücadelede vicdanımın sesini dinlemek zorundayım. 2010 yılından bu yana kanaat önderliğini yaptığım sayın Cumhurbaşkanın fikirleri ve hedefleriyle Kürt sorununa çözüm getirebilecek tek lider olduğuna inandığım için partisinden aday adayı oldum. Bir Aktivist olarak akan kanı bu coğrafyada ortadan kaldırmak; Selçuklu, Eyyubi ve Osmanlıdaki Tarihi kardeşliğin Ortadoğuda yeniden egemen olması amacı ile Ülkemizde tüm kamuoyunun bildiği siyasi çözüm taleplerim ile aday adayı oldum.dedi.

DİĞER HABERLER

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiğim taktirde;

Cemil Aydoğan'dan Büyükşehir hamlesi

Cemil Aydoğan'dan Büyükşehir hamlesi

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan, başvuru süresinin dolmasına saatler kala Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığı başvurusunda bulundu.

AYDOĞANA ADAY ADAYLIĞI TEKLİFİ YAPILDI

AYDOĞANA ADAY ADAYLIĞI TEKLİFİ YAPILDI

Barış Aktivisti ve Mgc başkanı "Cemil Aydoğan" Akpartinin son aday adaylığı tarihi olan 12 kasımda bazı siyasi çevreler tarafından Akpartiden Mardin Büyükşehir belediye başkanlığına aday olması için kendisine öneriler geldiğini söyledi.

Vali Yaman´dan üreten kadınlara sürpriz ziyaret

Vali Yaman´dan üreten kadınlara sürpriz ziyaret

Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin´in Midyat ilçesinde açılan tekstil fabrikasını ziyaret etti.

Kızıltepe´de trafik kazası: 6 yaralı

Kızıltepe´de trafik kazası: 6 yaralı

Mardin´in Kızıltepe ilçesinde servis aracı ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.

Şehit kaymakam gözyaşlarıyla anıldı

Şehit kaymakam gözyaşlarıyla anıldı

Mardin´in Derik ilçesinde teröristlerin saldırısı sonucu görevi başında şehit düşen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, adının yaşatıldığı lisede gözyaşları ile anıldı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu