23 Haziran 2018 Cumartesi 19:01
 

SP MİLLETVEKİLİ ADAYINDAN AÇIKLAMA

SP Milletvekili adayından açıklama
06 Haziran 2018 Çarşamba 14:32

Saadet Partisi Mardin Milletveki Adayı Ömer ÇİFTÇİ açıklama yaptı

ÇİFTÇİ;

Genç aday olmanın elbette avantajı ve halk tarafından güven sağlıyor.
Ciddi bir destek ile 6 sırada olmamıza rağmen bizleri yalnız bırakmıyorlar.

Bunun nihayi sebebisi ise Saadet Partisinin  önceliği olan ahlak ve maneviyat ilkesini ön planda tutmanın verdiği güvencedir. 

Milletimiz baskı altında olduğu için refah bir yaşam sürdürememektedir. Bunun farkında olmasına rağmen baskı ve tahakkümün altında kalmak korkusuyusla şuan ki hükümet partisinin  sürdürdüğü politikalara alkış tutmak zorunda kalıyor.

Bu bizim dinimizde uygun değildir. Neticesinde Allah şöyle buyurmaktadır; "Sizin dininiz size bizim dinimi bizedir" 

Hükümetin her konuşma ve basın açıklamasında. ALLAH´ın büyüklüğünü dile getiriyorsa bile ALLAH´ın onlardan büyük olduğunu hala benimsememişlerdir.

Mardin halkının gelir kaynağı malümunuz tarım üzerinde yapılmaktadır.
Lakin bir toy bakan Ancak buuu kadar bir hamle beklenir mısır ekmeyin diyebiliyorsa vay halimize. Hakketen Allah akıl fikir versin  biz bu hükümetteki kardeşlerimize kızmıyoruz neticesiden BOP projesin eş başkanlığındaki bir cumhurbaşkanı başkanı fırat nil arası israile vaadildiğinin bilincinde olamaı gerekmektedir   Bu türk kürt arap çerkez problemi asla değil bu güneydoğuyu boşaltma projesidir bu batıya göç projesidir külelerde yaşam sürdürüp tarımla uğraşanların rızkını kesme projesidir  israile hizmet etmektedirler biz milli görüşçüler olarak bunun farkındayız onun için güneydoğu bizim bir hayat organımızdır.

Biz bu milletin tüm teveccünü kazanacağımıza inanıyoruz. Biz bu asil ve soylu milletimizle Cudi Dağını göz göre göre hükümetin yürüttüğü şahsiyetsiz bir politikar yüzünden vermeyiz.

Biz çok üzülüyoruz baştaki arkadaşlarımız her ne kadar biz israil´e hizmet etmiyoruz deseler biz malesef israil öle bir yılandırdır ki.

Hükümeti ben israile hizmet etmiyorum türküsünü söylete söylete kendisine askerlik yaptırıyor.

Ama biz çok üzülüyoruz, bunun için ciddi bir hamlemiz var. Elektirik sorununu çözecek, tarımı kalkındırabilecek  bir politika yürüteceğiz.

Neticesinde Mardin´de hazine toprakları üzerine yapılabilecek olan güneş enerji santrali bölgesel olarak büyük oranda bir elektirik sorunun çözmeyi yetmektedir ve biz bunu milletimize vaad esiyoruz. Önümüzde çok ciddi bir süreç var. Biz inanıyoruz ki halkın ve hakkın sesi zafere kavuşacaktır hepinize şükranlarımı sunuyorum

"Zafer yakındır ve zafer inananlarındır"   (ABDULLAH YALÇIN)

DİĞER HABERLER

Eski Milletvekili Nurettin Yılmaz hayatını kaybetti

Eski Milletvekili Nurettin Yılmaz hayatını kaybetti

CHP eski Mardin milletvekili Nurettin Yılmaz, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yılmaz'ın cenazesi vasiteyi gereği memleketi Şırnak'ın Cizre ilçesinde toprağa verilecek.

Sp adayından MGC'ye ziyaret

Sp adayından MGC'ye ziyaret

Mardin Saadet Partisi milletvekili adayı Mehmet Ali KILIÇ MGC'yi ziyaret etti

ÇKS kaydı için son gün 30 Haziran 2018...

ÇKS kaydı için son gün 30 Haziran 2018...

ÇKS kaydı için son gün 30 Haziran 2018... TZOB Genel Başkanı açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan parlamenter sistem açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan parlamenter sistem açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "16 Nisan´da Türkiye´de bir anayasa oylaması yapmadık mı? Millet o defteri kapattı. Artık bir parlamenter demokrasi diye bir şey söz konusu değil." dedi.

İşitme ve konuşma engelli gencin tek isteği bir işte çalışmak

İşitme ve konuşma engelli gencin tek isteği bir işte çalışmak

​Mardin´in Kızıltepe ilçesinde doğuştan işitme ve konuşma engelli olan genç, tek isteğinin kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bir işte çalışmak olduğunu söyledi.

Emereka Aşiretinin Acı Günü

Emereka Aşiretinin Acı Günü

Haci Abdulkadir Karaboğa Vefat Etti

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu