15 Aralık 2018 Cumartesi 09:58
 

SP MİLLETVEKİLİ ADAYINDAN AÇIKLAMA

SP Milletvekili adayından açıklama
06 Haziran 2018 Çarşamba 14:32

Saadet Partisi Mardin Milletveki Adayı Ömer ÇİFTÇİ açıklama yaptı

ÇİFTÇİ;

Genç aday olmanın elbette avantajı ve halk tarafından güven sağlıyor.
Ciddi bir destek ile 6 sırada olmamıza rağmen bizleri yalnız bırakmıyorlar.

Bunun nihayi sebebisi ise Saadet Partisinin  önceliği olan ahlak ve maneviyat ilkesini ön planda tutmanın verdiği güvencedir. 

Milletimiz baskı altında olduğu için refah bir yaşam sürdürememektedir. Bunun farkında olmasına rağmen baskı ve tahakkümün altında kalmak korkusuyusla şuan ki hükümet partisinin  sürdürdüğü politikalara alkış tutmak zorunda kalıyor.

Bu bizim dinimizde uygun değildir. Neticesinde Allah şöyle buyurmaktadır; "Sizin dininiz size bizim dinimi bizedir" 

Hükümetin her konuşma ve basın açıklamasında. ALLAH´ın büyüklüğünü dile getiriyorsa bile ALLAH´ın onlardan büyük olduğunu hala benimsememişlerdir.

Mardin halkının gelir kaynağı malümunuz tarım üzerinde yapılmaktadır.
Lakin bir toy bakan Ancak buuu kadar bir hamle beklenir mısır ekmeyin diyebiliyorsa vay halimize. Hakketen Allah akıl fikir versin  biz bu hükümetteki kardeşlerimize kızmıyoruz neticesiden BOP projesin eş başkanlığındaki bir cumhurbaşkanı başkanı fırat nil arası israile vaadildiğinin bilincinde olamaı gerekmektedir   Bu türk kürt arap çerkez problemi asla değil bu güneydoğuyu boşaltma projesidir bu batıya göç projesidir külelerde yaşam sürdürüp tarımla uğraşanların rızkını kesme projesidir  israile hizmet etmektedirler biz milli görüşçüler olarak bunun farkındayız onun için güneydoğu bizim bir hayat organımızdır.

Biz bu milletin tüm teveccünü kazanacağımıza inanıyoruz. Biz bu asil ve soylu milletimizle Cudi Dağını göz göre göre hükümetin yürüttüğü şahsiyetsiz bir politikar yüzünden vermeyiz.

Biz çok üzülüyoruz baştaki arkadaşlarımız her ne kadar biz israil´e hizmet etmiyoruz deseler biz malesef israil öle bir yılandırdır ki.

Hükümeti ben israile hizmet etmiyorum türküsünü söylete söylete kendisine askerlik yaptırıyor.

Ama biz çok üzülüyoruz, bunun için ciddi bir hamlemiz var. Elektirik sorununu çözecek, tarımı kalkındırabilecek  bir politika yürüteceğiz.

Neticesinde Mardin´de hazine toprakları üzerine yapılabilecek olan güneş enerji santrali bölgesel olarak büyük oranda bir elektirik sorunun çözmeyi yetmektedir ve biz bunu milletimize vaad esiyoruz. Önümüzde çok ciddi bir süreç var. Biz inanıyoruz ki halkın ve hakkın sesi zafere kavuşacaktır hepinize şükranlarımı sunuyorum

"Zafer yakındır ve zafer inananlarındır"   (ABDULLAH YALÇIN)

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'a son Toplumsal siyasi süreçler ile ilgili bir rapor gönderdim.

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepe Gençlik Merkezinde Sosyal uyum projesi kapsamında Suriyeli ve Kızıltepeli çocuklar gitar ve bağlama öğreniyor.

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) tarafından 13´üncüsü düzenlenen “13th FIAP Clubs´ World Cup”ta 13. Dünya Kupasında dünya ikincisi oldu ve gümüş madalya almayı hak kazandı.

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Kızıltepeli Sevgi Kaymaz, belediyenin açtığı telkari ve gümüş işlemeciliği kursu ile meslek sahibi oldu. Kaymaz, “Gümüş işliyorum, alyans, erkek yüzüğü ve kemer yapıyorum. Şimdi burada çalışmasaydım evde oturuyor olacaktım.” dedi.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

10 Aralık Dünya İnsan Hakları gününü kutluyorum.

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de “Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın” projesi çerçevesinde çocuklara ücretsiz yüzme kursu verilmeye başlandı. Proje çerçevesinde 400 çocuğa kurs verilmesi planlanıyor

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu