29 Ocak 2015 Perşembe 12:15
 
  • 2,3944 TL

  • 2,7115 TL

  • 97,9423 TL

  • 89.879

SİYASİ PARTİLERİN 1 YILLIK OY ORANLARI KARŞILAŞTIRMASI

Siyasi Partilerin 1 Yıllık Oy Oranları Karşılaştırması
08 Mart 2014 Cumartesi 12:48

ORC Araştırma Şirketi, son 1 yıl içerisinde siyasi partilerin Türkiye geneli yerel seçim oy oranlarını karşılaştırmalı olarak yayınladı.

TÜRKİYE GENELİ OY GRAFİĞİ

Peki son bir yılda hangi partinin oyu ne kadar değişti? ORC Araştırma aktif olarak gerçekleştirdiği çalışmalarından yararlanarak partilerin Türkiye geneli oy oranlarını tek bir tabloda topladı. Buna göre Ak Parti, MHP, BDP ve Saadet Partisi'nin oylarında artış söz konusu. CHP ise düşüşte.

DİĞER HABERLER

Mardin Standı İstanbul Emitt Fuarı’nda

Mardin Standı İstanbul Emitt Fuarı’nda

Mardin’in de katıldığı Emitt 19.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı İstanbul Beylikdüzü Tuyap fuar alanında açıldı.

Erdoğan'ın Ziyareti Öncesi Somali'de Türk Heyetinin Bulunduğu Otele Bombalı Saldırı

Erdoğan'ın Ziyareti Öncesi Somali'de Türk Heyetinin Bulunduğu Otele Bombalı Saldırı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Somali ziyareti öncesi başkent Mogadişu'da Türk heyetinin bulunduğu otele bombalı saldırı düzenlendi.

DEMOKRATİK TOPLUM KONGRESİ MERKEZ YÜRÜTME KURULU ÜYESİ SENANİK ÖNER MGC Yİ ZİYARET ETTI

DEMOKRATİK TOPLUM KONGRESİ MERKEZ YÜRÜTME KURULU ÜYESİ SENANİK ÖNER MGC Yİ ZİYARET ETTI

DEMOKRATİK TOPLUM KONGRESİ MERKEZ YÜRÜTME KURULU ÜYESİ SENANİK ÖNER MGC Yİ ZİYARET ETTI. Merkezi mardin kızıltepe de bulunan bölgesel bir kurum olan MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ Başkanı Cemil Aydoğan ulusal ve yerel bazda görev yapan gazeteciler tarafından karşılandı 2 saat süren sohbet toplantısında Çözüm süreci ile ilgili karşılıklı görüşmeler yapıldı.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN AKPARTİ İL BAŞKANI BAHATTİN UNCUYU MAKAMINDA ZIYARET ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN  AKPARTİ İL BAŞKANI BAHATTİN UNCUYU MAKAMINDA ZIYARET ETTİ

BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI AYDOĞAN YENİ SEÇİLEN AKPARTİ İL BAŞKANI BAHATTİN UNCUYU MAKAMINDA ZIYARET ETTİ

Kızıltepe’deki elektrik sorunu için ortak bir karara varıldı

Kızıltepe’deki elektrik sorunu için ortak bir karara varıldı

Kızıltepe ilçesinde yaşanan elektrik sorunu için Kızıltepe kaymakamlığında bir araya gelen DEDAŞ yetkilileri ile muhtarlar ortak bir karara vardı.Kızıltepe ilçe merkezinde sürekli yaşanan elektrik kesintileri ve arızalara müdahale yapılmadığı gerekçesiyle sorunun çözümü için, sorunun muhatapları olan DEDAŞ yetkilileri ile muhtarlar bir araya geldi.

KIZILTEPE, BAHARDAN KALMA GÜNLER YAŞIYOR

 KIZILTEPE, BAHARDAN KALMA GÜNLER YAŞIYOR

Kızıltepe ilçesinde vatandaşlar bahardan kalma günler yaşıyor.Kızıltepe'deki Özgürlük Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, bahardan kalma zamanın tadını çıkarıyor. Parkta güneşlenen Salhattin Yıldırım adlı vatandaş, yurdun bir çok yerinde kış soğuğuyla mücadele edilirken, Kızıltepe'de yazdan kalma bir günü yaşamanın tadını çıkarmaya çalıştıklarını söyledi. Yıldırım, "Görüyorsunuz biz burada açık alanlarda park ve bahçelerde güneşin altında oturup çay, kahve içiyoruz. Burada havalar çok güzel. Bu kış doğru dürüst yağış olmadı. Biz halimizden çok memnunuz" dedi.Havaların güzel olması vatandaşları ve ekmeğini ayakkabı boyatarak kazanan boyacıları sevindirirken, yetkililer, Kızıltepe'de önümüzdeki bir kaç gün daha havaların açık ve sıcakların mevsim seviyelerinin üzerinde seyredeceğini ifade etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu