28 Temmuz 2014 Pazartesi 07:11
 
  • 2,0948 TL

  • 2,8133 TL

  • 88,2005 TL

  • 84.218

SİYASİ PARTİLERİN 1 YILLIK OY ORANLARI KARŞILAŞTIRMASI

Siyasi Partilerin 1 Yıllık Oy Oranları Karşılaştırması
08 Mart 2014 Cumartesi 12:48

ORC Araştırma Şirketi, son 1 yıl içerisinde siyasi partilerin Türkiye geneli yerel seçim oy oranlarını karşılaştırmalı olarak yayınladı.

TÜRKİYE GENELİ OY GRAFİĞİ

Peki son bir yılda hangi partinin oyu ne kadar değişti? ORC Araştırma aktif olarak gerçekleştirdiği çalışmalarından yararlanarak partilerin Türkiye geneli oy oranlarını tek bir tabloda topladı. Buna göre Ak Parti, MHP, BDP ve Saadet Partisi'nin oylarında artış söz konusu. CHP ise düşüşte.

DİĞER HABERLER

MGC den IHD İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

MGC den IHD İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

İnsan Hakları Derneği Mardin Şube Başkanlığı 25.07.2014 Tarihinde Mardin de Görev Yapan Gazetecilerle ilgili Mesnetsiz ve Talihsiz Bir Açıklama Yapmıştır.

KIZILTEPE HALKINDAN SURİYELİLERE TEPKİ

KIZILTEPE HALKINDAN SURİYELİLERE TEPKİ

Kızıltepe' deki gerginlik bu akşamda sürdü dün suriyeli vatandaşla kızıltepeli bir gencin arasında çıkan tartışma bu akşam toplanan kızıltepeli gençler park kahve ve çarşı merkezinde dolaşarak suriyeli vatandaşlarının bulundukları yerde taktaklayarak kovalıyordular özgürlük meydanında şiir konuşması yapan şair renas jiyan da konuşma yaptığı esnada grubun parka girmesiyle konuşmasına ara verdi

MARDİN VALİSİ TAŞKESEN DEN BAYRAM MESAJI

MARDİN VALİSİ TAŞKESEN DEN BAYRAM MESAJI

“24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı”İle İlgiliKutlama Mesajı

MGC BAŞKANINDAN BAYRAM MESAJI

MGC BAŞKANINDAN BAYRAM MESAJI

MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINDA EVRENİN HAKİMİ YÜCE ALLAH'TAN TÜM İNANÇLI İNSANLARI AFFETMESİNİ DİLİYORUM.BU BAYRAMDA EVRENİN SAHİBİNDEN ROJAVA KÜRT BÖLGESİ. KÜRDİSTAN IRAK VE GAZZEYE İNSANLIK DIŞI VAHŞİ BİR SALDIRI YÜRÜTEN TAŞARON İŞID ÇETELERİ VE İSRAİL SİYONİSTLERİ Nİ HEZİMETE UĞRATMAK DİLEĞİ İLE İSLAM ALEMİNE ORTA DOĞU HALKLARINA VE TÜM İNSANLIĞA BARIŞ VE HOŞGÖRÜ GETİRMESİNİ DİLİYOR VE HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM, EN DERİN SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM .

ASİ, resmiyet kazanan ‘eşbaşkanlık’ toplantısına katıldı

ASİ, resmiyet kazanan ‘eşbaşkanlık’ toplantısına katıldı

Mardin Büyükşehir Belediyesi, “Eş başkanları çalışma yönetmenliği”ni BDP’li meclis üyelerinin oy çokluğuyla meclisten geçirerek, eş başkanlık sistemini resmiyete döktü. Yönetmenliğe itiraz eden AKP’li üye, eş başkanlığın kendileri açısından “lüks” olduğunu savundu.

STKP Gençlik Kolları İsrailin Gazze Saldırılarını Kınadı

STKP Gençlik Kolları İsrailin Gazze Saldırılarını Kınadı

Kızıltepe STK Platformu Gençlik Kolları Son Günlerde İsrailin Gazze’ye Açtığı Savaşa Tepki Göstermek Amacıyla Olağan Üstü Toplandı. Toplantıda Yönetim Adına Açıklama Yapan Kızıltepe STK Gençlik Kolları Başkanı Onur Duva;

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu