12 Şubat 2016 Cuma 22:20
 
  • 2,9282 TL

  • 3,2950 TL

  • 115,8624 TL

  • 70.937

SİYASİ PARTİLERİN 1 YILLIK OY ORANLARI KARŞILAŞTIRMASI

Siyasi Partilerin 1 Yıllık Oy Oranları Karşılaştırması
08 Mart 2014 Cumartesi 12:48

ORC Araştırma Şirketi, son 1 yıl içerisinde siyasi partilerin Türkiye geneli yerel seçim oy oranlarını karşılaştırmalı olarak yayınladı.

TÜRKİYE GENELİ OY GRAFİĞİ

Peki son bir yılda hangi partinin oyu ne kadar değişti? ORC Araştırma aktif olarak gerçekleştirdiği çalışmalarından yararlanarak partilerin Türkiye geneli oy oranlarını tek bir tabloda topladı. Buna göre Ak Parti, MHP, BDP ve Saadet Partisi'nin oylarında artış söz konusu. CHP ise düşüşte.

DİĞER HABERLER

Avcı: "Batman, Diyarbakır ve Mardin'de Uygulanan Telafi Eğitimlere 12 Bin 524 Öğrenci Katıldı"

Avcı:

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması 2016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda -Milli Eğitim Bakanı Avcı: (2) -"Ara dönem tatilinde Batman, Diyarbakır ve Mardin il merkezinde uygulanan telafi eğitimlere 12 bin 524 öğrenci katıldı" -"Batman, Diyarbakır ve Mardin il merkezlerinde 8 ve 12. sınıf öğrencilerinin sınav takvimini gözeten 2016 Haziran sonuna kadar devam edecek yatılı telafi programı için bütün öğrencilere ulaştık. 10 Şubat Çarşamba itibarıyla 7 bin 514 öğrenci programa katılacağını bildirdi" -"Cizre, Sur ve İdil başta olmak üzere bütün sorun yaşanan ilçelerde eğitime dair güven ortamı oluşmasıyla öğrencilerimizin eğitime dair kayıplarının telafisi gerçekleştirilecek" -"YGS başvurusunu yapamayan öğrencilerin YGS başvuru ücretleri ödenmiştir

Nusaybin'de Köpeğin Isırdığı Kadın Hastanelik Oldu

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde sokak köpeği, önce 2 kişiyi kovaladı, ardından 67 yaşındaki Ayşe Aydoğdu'yu bacağından ısırdı.

Nusaybin'de Çatışma ve Patlama Sesleri Uyutmadı

Nusaybin'de Çatışma ve Patlama Sesleri Uyutmadı

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde özellikle hendek ve barikatların bulunduğu mahallelerde dün gece yaşanan çatışma ve patlama sesleri ilçe sakinlerini uyutmadı

Midyat'ta, Hendek, Barikat ve Çatışma Mağduru 2 Bin Aileye Yardım

Midyat'ta, Hendek, Barikat ve Çatışma Mağduru 2 Bin Aileye Yardım

Şırnak'ın Cizre ve Silopi ile Mardin'in Nusaybin ve Dargeçit ilçelerinde kazılan hendek ve kurulan barikatlar ile ardından başlayan çatışmalar nedeniyle göç ederek Mardin'in Midyat İlçesi'ne gelen yaklaşık 2 bin aileye, Kaymakamlık tarafından nakdi yardım yapıldı.

Nusaybin'de Polis Aracı Minibüsle Çarpıştı, 1 Yolcu Yaralandı

Nusaybin'de Polis Aracı Minibüsle Çarpıştı, 1 Yolcu Yaralandı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde polis zırhlı aracı hareket halindeki şehir içi minibüsüne çarpıştı, 1 yolcu yaralandı.

Diyanet'ten Mardin'e Yardım

Diyanet'ten Mardin'e Yardım

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından başlatılan ’Şimdi Yaraları Sarma Zamanı’ kampanyası kapsamında yola çıkan 20 yardım TIR’ından biri Mardin’e ulaştı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu