16 Ekim 2018 Salı 00:21
 

MGC YENİ ATANAN İL BAŞKANI ERİ'Yİ ZİYARET ETTİN

MGC  YENİ ATANAN İL BAŞKANI ERİ'Yİ ZİYARET ETTİN
01 Ocak 2018 Pazartesi 16:51

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ MARDİN İL BAŞKANLIĞINA ATANAN NİHAT ERİ'YÍ ZİYARET ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mgc başkanı "Cemil Aydoğan"Cemiyeti Temsil eden bir heyet ile beraber Akparti il başkanlığına atanan Geçmiş dönem Millet Vekilli " Nihat Eri"ye başarı dileğinde bulundu. Mgc başkanı "Aydoğan"2000 den önce Mardin İnsan Hakları Başkanlığım döneminde İnsan Hakları alanında hak ihlalerinde Nihat Beyin bizlere cesaretle verdikleri destekleri unutmak mümkün değildir.Açıklamasında bulundu. "Aydoğan" Bir Şahsiyet Ínsan haklarında ve vijdan muhasebesinde samimi ise diğer tüm Toplumsal mücadelelerinden de samimi olur; Açıklamasında bulunan "Aydoğan" "Nihat Eri"ye Barış ve Demokrasi mücadelesinde kurumsal olarak başarılar diledi. Ve kendi yazdığı Hz Íbrahim den bugüne İnsanlığın direniş tarihi, ve İngilizce baskısı ile beraber, Barışın meşalesi karanlığı yenecek kitapları "Eri" ye hediye etti. İl başkanı "Eri"de hediye edilen kitaplar için "Aydoğan" dan teşekkür etti.İnsan hakları savunucusu ve MGC Başkanı "Aydoğan" ve heyetinin ziyaretinde onur duyduklarını söyledi."Eri" Barış Aktivisti Aydoğan dan Barış projeleri hususunda özet bilgiler istediklerini söyledi.

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu