24 Eylül 2017 Pazar 22:12
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN"YAŞI BÜYÜK FİKİRLER KÜÇÜK ZAVALLI BAHÇELİ"

MGC BAŞKANI AYDOĞAN
24 Ağustos 2017 Perşembe 15:43

Kendi özgür Demokratik iradeleriyle Kürdistan da referandum kararını alan Kürdistan bölgesel federasyonu aleyhinde yaptığınız Bu ırkçı şöven açklamalar eriyen partinizi dahada marjinal bir seviyeye götürecektir.

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan "Sayın Bahçeli güya sen milliyetçi geçiniyorsun ancak Türk tarihi,Kürt Tarihi ve Ortadoğu tarihi ile ilgili kanımca hiç bilgi sahibi değilsiniz. irkçı siyasetinizin mimarları olan İtiat ve Terakin'in önderlerinden olan Enver paşa gibi ırkçı ve faşist paşaların Osmanlı coğrafyasını şahsi idealleri uğruna nasıl paramparça ettiklerini her halde unutmuş olmalısınız. Sayın Bahçeli eski çanlar bardak olmuştur.Ne Türkiye eski Türkiyedir.Ne Kürdistan eski Kürdistandır. Nede Ortadoğu ve Dünya dengesi eski dengedir.Nede Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sizin bu ayakları havada olan talepleriniz ile haksız bir savaşı göze alacak seviyede zayıf bir lider değildir. Nede siyasi rakibiniz Meral Akşener'e karşı size bir üstünlük getirecektir. Herbir siyasetin bir ömrü vardır. Sizinde siyasetin ömrü maalesef bitmiştir.Gidin evinizde Nizamülmülk,Selçuklu ve Osmanlı tarihini okuyun hiç olmasa ömrünüzün son günlerinde Tarihininizi objektif olarak öğrenme imkanlarına sahip olursunuz.Benden söylemesi sayın Bahçeli zararın neresinden dönenler karlı çıkarlar."

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN MERAK EDİYORUM KÜRDÍSTAN'IN TÜRKÍYE DE KÍME ZARARI VAR.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN MERAK EDİYORUM KÜRDÍSTAN'IN TÜRKÍYE DE KÍME ZARARI VAR.

MGC Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Kürdistanda yapılacak olan Referandum ile ilgili açıklamada Bulundu "Evreninin sahibi Rabılalemin isanların kaderlerine karar verdiği zaman, doğruları görmelerini engeller.Doğru tedavilerdende mahrum bırakır. Bu kuralar toplumsal olarak Devlet ve siyaset kurumlarında da geçerli evrensel bir kriterdir. "

BARIŞ AKTİVİSTİ CEMİL AYDOĞAN 12 EYLÜLÜ LANETLEDİ

BARIŞ AKTİVİSTİ  CEMİL AYDOĞAN  12 EYLÜLÜ LANETLEDİ

AYDOĞAN "12 EYLÜL DÖNEMÍNÍN TÜM ZORLU ÍŞKENCE VE SIKINTILARINI YAŞAYAN BÍR AKTÍVÍST OLARAK SÖYLÜYORUM"

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN "ERDOĞAN ANADOLU VE MEZOPOTAMYA COĞRAFYASI''

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN

Konuya Girmeden önce Öz Olarak Bu Bölgelerin Tarihi Ve Mitolojik Dönemlerini Yazmakta Yarar Vardır. İkinci Yaratılış Olaylarının Yaşandığı Coğrafyaları Değerlendirirken Evrensel İnsanlığa Işık Tutan Tarihlere de Çizgi Çekmemek Lazımdır. Çünkü Yaşanan Tarihler Tüm İnsanlığın Ortak Değerleridir.

BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN'DAN BAYRAM MESAJI

BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN'DAN BAYRAM MESAJI

BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN'DAN BAYRAM MESAJI

Mardin Havalimanı'nda yeni bir rekor daha

Mardin Havalimanı'nda yeni bir rekor daha

Uçak doluluk oranı açısından bölge illeri arasında en istikrarlı havalimanı olan Mardin Hava Limanı'nda temmuz ayında yaşanan yolcu yoğunluğu yeni bir rekoru getirdi. Temmuz ayında Mardin'den havalanan yolcu sayısında % 23'lük bir artış gerçekleştirildi.

Feci kaza'da ölenlerin isimleri belli oldu

Feci kaza'da ölenlerin isimleri belli oldu

Hendek ilçesi Çamlıca mevkiinde, meydana gelen trafik kazasında ölen 7 kişiden 4 kişinin kimlikleri belli oldu.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu