19 Kasım 2017 Pazar 22:22
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN"YAŞI BÜYÜK FİKİRLER KÜÇÜK ZAVALLI BAHÇELİ"

MGC BAŞKANI AYDOĞAN
24 Ağustos 2017 Perşembe 15:43

Kendi özgür Demokratik iradeleriyle Kürdistan da referandum kararını alan Kürdistan bölgesel federasyonu aleyhinde yaptığınız Bu ırkçı şöven açklamalar eriyen partinizi dahada marjinal bir seviyeye götürecektir.

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan "Sayın Bahçeli güya sen milliyetçi geçiniyorsun ancak Türk tarihi,Kürt Tarihi ve Ortadoğu tarihi ile ilgili kanımca hiç bilgi sahibi değilsiniz. irkçı siyasetinizin mimarları olan İtiat ve Terakin'in önderlerinden olan Enver paşa gibi ırkçı ve faşist paşaların Osmanlı coğrafyasını şahsi idealleri uğruna nasıl paramparça ettiklerini her halde unutmuş olmalısınız. Sayın Bahçeli eski çanlar bardak olmuştur.Ne Türkiye eski Türkiyedir.Ne Kürdistan eski Kürdistandır. Nede Ortadoğu ve Dünya dengesi eski dengedir.Nede Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sizin bu ayakları havada olan talepleriniz ile haksız bir savaşı göze alacak seviyede zayıf bir lider değildir. Nede siyasi rakibiniz Meral Akşener'e karşı size bir üstünlük getirecektir. Herbir siyasetin bir ömrü vardır. Sizinde siyasetin ömrü maalesef bitmiştir.Gidin evinizde Nizamülmülk,Selçuklu ve Osmanlı tarihini okuyun hiç olmasa ömrünüzün son günlerinde Tarihininizi objektif olarak öğrenme imkanlarına sahip olursunuz.Benden söylemesi sayın Bahçeli zararın neresinden dönenler karlı çıkarlar."

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN DEPREM MESAJ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN DEPREM  MESAJ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Dün akşam Saatlerinde yaşanan ve bir çok Ülkeyi sarsan Depremden Etkilenen yerlerden başsağlığı ve geçmiş olsun mesajı

Bakanlığın Ayın Gençlik Merkezi Kızıltepe Gençlik Merkezi Oldu.

Bakanlığın Ayın Gençlik Merkezi Kızıltepe Gençlik Merkezi Oldu.

Kızıltepe Gençlik Merkezi Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından Ekim ayının "Ayın Gençlik Merkezi" olarak seçildi.

Kızıltepe Çiftçiler Derneği Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonuna Katıldı.

Kızıltepe Çiftçiler Derneği Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonuna Katıldı.

Kızıltepe Hububat ticaret merkezi Başkanı ve Federasyon kurucu ve fahri başkanı Mehmet Şerif Öter, katılım nedeniyle yaptığı konuşmada; Bizim tek isteğimiz birlik ve beraberliktir. Kimse kimseyi kıskanmasın eğer hepimiz birbirimize destek olursak inanıyorum ki çok güzel yerlere geleceğiz.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN ANTALYADA GÖÇ KONFERANSINDA KONUŞTU.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN ANTALYADA GÖÇ KONFERANSINDA KONUŞTU.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan" Antalyada Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Birleşmiş Milletler tarafından düzenlenen göç konferansında konuştu.

Türkiye’nin Dörtte Biri Online Alışveriş Yapıyor

Türkiye’nin Dörtte Biri Online Alışveriş Yapıyor

Türkiye’de internet üzerinden gerçekleşen ödeme tutarı 2011 yılında 18,7 milyar liradan 2016 yılı itibariyle 68,4 milyar liraya ulaştı. 2017 yılının ilk 6 aylık dilimindeki online alışveriş tutarı ise 44,4 milyar lira olarak gerçekleşti.

Kızıltepe’de Uyuşturucu sattığı belirlenen 5 kişi tutuklandı

Kızıltepe’de Uyuşturucu sattığı belirlenen 5 kişi tutuklandı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonunda gözaltına alınan 12 kişiden 5'i tutuklandı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu