22 Mayıs 2018 Salı 18:38
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN"YAŞI BÜYÜK FİKİRLER KÜÇÜK ZAVALLI BAHÇELİ"

MGC BAŞKANI AYDOĞAN
24 Ağustos 2017 Perşembe 15:43

Kendi özgür Demokratik iradeleriyle Kürdistan da referandum kararını alan Kürdistan bölgesel federasyonu aleyhinde yaptığınız Bu ırkçı şöven açklamalar eriyen partinizi dahada marjinal bir seviyeye götürecektir.

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan "Sayın Bahçeli güya sen milliyetçi geçiniyorsun ancak Türk tarihi,Kürt Tarihi ve Ortadoğu tarihi ile ilgili kanımca hiç bilgi sahibi değilsiniz. irkçı siyasetinizin mimarları olan İtiat ve Terakin'in önderlerinden olan Enver paşa gibi ırkçı ve faşist paşaların Osmanlı coğrafyasını şahsi idealleri uğruna nasıl paramparça ettiklerini her halde unutmuş olmalısınız. Sayın Bahçeli eski çanlar bardak olmuştur.Ne Türkiye eski Türkiyedir.Ne Kürdistan eski Kürdistandır. Nede Ortadoğu ve Dünya dengesi eski dengedir.Nede Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sizin bu ayakları havada olan talepleriniz ile haksız bir savaşı göze alacak seviyede zayıf bir lider değildir. Nede siyasi rakibiniz Meral Akşener'e karşı size bir üstünlük getirecektir. Herbir siyasetin bir ömrü vardır. Sizinde siyasetin ömrü maalesef bitmiştir.Gidin evinizde Nizamülmülk,Selçuklu ve Osmanlı tarihini okuyun hiç olmasa ömrünüzün son günlerinde Tarihininizi objektif olarak öğrenme imkanlarına sahip olursunuz.Benden söylemesi sayın Bahçeli zararın neresinden dönenler karlı çıkarlar."

DİĞER HABERLER

"Hatimle teravih namazı ayrı bir tat, ayrı bir lezzettir"

Ramazan gecelerinin süsü teravih namazını hatimle kılarak geceyi en iyi şekilde ihya etmek istediklerini belirten Midyatlılar, teravih namazının ayrı bir lezzeti olduğunu söylediler.

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Barış aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan seçimler ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Mardin´in Nusaybin ilçesinde 10 metre derinliğindeki kuyuya düşen oğlak, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Mardin STK Platformu, siyonist işgalcilerin Filistinli Müslümanları katletmesini düzenlediği kitlesel basın açıklamasıyla lanetledi.

Yüksek gerilim hattından çıkan ateş buğday tarlasını kül etti

Yüksek gerilim hattından çıkan ateş buğday tarlasını kül etti

​Mardin´de yüksek gerilim hattından çıktığı belirtilen yangında 15 dönümlük buğday tarlası küle döndü.

Mardin Söz gazetesine konuşan "Aydoğan" önemli açıklamalarda bulundu

Mardin Söz gazetesine konuşan

Ak Parti Mardin milletvekili aday adayı Cemil AYDOĞAN önemli açıklamalarda bulundu

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu