24 Ocak 2018 Çarşamba 14:44
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN"YAŞI BÜYÜK FİKİRLER KÜÇÜK ZAVALLI BAHÇELİ"

MGC BAŞKANI AYDOĞAN
24 Ağustos 2017 Perşembe 15:43

Kendi özgür Demokratik iradeleriyle Kürdistan da referandum kararını alan Kürdistan bölgesel federasyonu aleyhinde yaptığınız Bu ırkçı şöven açklamalar eriyen partinizi dahada marjinal bir seviyeye götürecektir.

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan "Sayın Bahçeli güya sen milliyetçi geçiniyorsun ancak Türk tarihi,Kürt Tarihi ve Ortadoğu tarihi ile ilgili kanımca hiç bilgi sahibi değilsiniz. irkçı siyasetinizin mimarları olan İtiat ve Terakin'in önderlerinden olan Enver paşa gibi ırkçı ve faşist paşaların Osmanlı coğrafyasını şahsi idealleri uğruna nasıl paramparça ettiklerini her halde unutmuş olmalısınız. Sayın Bahçeli eski çanlar bardak olmuştur.Ne Türkiye eski Türkiyedir.Ne Kürdistan eski Kürdistandır. Nede Ortadoğu ve Dünya dengesi eski dengedir.Nede Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sizin bu ayakları havada olan talepleriniz ile haksız bir savaşı göze alacak seviyede zayıf bir lider değildir. Nede siyasi rakibiniz Meral Akşener'e karşı size bir üstünlük getirecektir. Herbir siyasetin bir ömrü vardır. Sizinde siyasetin ömrü maalesef bitmiştir.Gidin evinizde Nizamülmülk,Selçuklu ve Osmanlı tarihini okuyun hiç olmasa ömrünüzün son günlerinde Tarihininizi objektif olarak öğrenme imkanlarına sahip olursunuz.Benden söylemesi sayın Bahçeli zararın neresinden dönenler karlı çıkarlar."

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Obama sözünde durmadı, bizi aldattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Obama sözünde durmadı, bizi aldattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın Obama döneminde bizim bir de Zeytinlik Harekatı var. O harekat Mümbiç’i teröristlerden temizleme harekatıydı ama sözünde durmadı, bizi aldattı. Biz üzerimize düşeni yaptık ama onlar yapmadı. Bize söz verdiler, 'Buradaki teröristleri Fırat’ın doğusuna süreceğiz, Mümbiç’i gerçek sahiplerine bırakacağız' dediler ama sözlerinde durmadılar" dedi.

Afrin Operasyonu İle İlgili Barzani'den İlk Yorum:

Afrin Operasyonu İle İlgili Barzani'den İlk Yorum:

Afrin operasyonu ile ilgili IKBY lideri Mesut Barzani suskunluğunu bozdu. Barzani, "Sivil can kayıplarından endişeleniyoruz!" dedi

MGC BAŞKANI VE BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN BARIŞ MESAJI

MGC  BAŞKANI  VE BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN BARIŞ MESAJI

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Barış Mesajı yayınladı

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ ERDOĞAN GÜVEL VE ŞUBE MÜDÜRÜ ZİKRULLAH KARABULUT BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI "CEMİL AYDOĞANA" CEMÍYETİN YENİ BİNASINDA MUSTAFA KAMALIN BASIN ÖDÜLÜNÜ VERDİLER.

Kızıltepe'de bin 700 hastaya sağlık hizmeti

Kızıltepe'de bin 700 hastaya sağlık hizmeti

Kızıltepe Belediyesi Sağlık Yaşam Merkezi 2 mahallede 747 haneyi ziyaret ederek, bin 700 hastaya sağlık hizmeti verdi.

Mardin Ovası’nda kuraklık tehlikesi büyüyor

Mardin Ovası’nda kuraklık tehlikesi büyüyor

Türkiye’de son yılların en kurak kış mevsimi yaşanıyor. Kuraklık nedeniyle Mardin Ovasındaki çiftçiler zor günler geçirirken, tarlalardaki buğday tohumları toprak altında kaldı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu