16 Aralık 2018 Pazar 11:49
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN BARIŞ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ CUMHURBAŞKANLIĞINA GÖNDERDİ

MGC Başkanı AYDOĞAN Barış ile ilgili düşüncelerini Cumhurbaşkanlığına gönderdi
06 Nisan 2018 Cuma 15:55

Külliyeye yollanmak üzere PTT Kargo ile gönderildi

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı Aydoğan Ortadoğuda barış ve kardeşliğin hayatta geçmesi için kendi içinde sorunlarına çözüm bulan, Ekonomik olarak kendini taşıyabilen, güçlü adil ve Demokrat bir Türkiyenin şart olduğunu söyledi. Bu zorlu süreci hayatın her alanında taşıyabilen cesur ve dirayetli bir Cumhurbaşkana her zaman ihtiyaç duyulmaktadır; açıklamasında bulundu. Bundan üç ay önce sayın Cumhurbaşkanımıza altı sayfadan oluşan bir barış projesini gönderdim. Bu projeye karşılık bulduk.Başbakan yardımcısı sayın Fikri Işık çözüm projesi ile ilgili Mardine geldi.Mardin elegant otelinde devlet yetkilileri ve kanaat önderleriyle basına kapalı uzun ve yararlı bir toplantı yaptık açıklamasında bulunan "Aydoğan"bu talebimize cevap verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum.Açıklamasında bulundu. toplantının içeriği hakkında bilgi vermeyen "Aydoğan"Gaziantep Milletvekili Şamil TAYYAR bazı evrakların birileri tarafından ortadan kaldırıldığı veya kaybedilerek sayın Cumhurbaşkanına ulaştırılmadığı kuşkusuna dayanarak bu iletişim haberinin açıklamasını yapmak zorunda kaldım.dedi ve tüm kamuoyunun bilgisine sunuyorum.Açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'a son Toplumsal siyasi süreçler ile ilgili bir rapor gönderdim.

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepe Gençlik Merkezinde Sosyal uyum projesi kapsamında Suriyeli ve Kızıltepeli çocuklar gitar ve bağlama öğreniyor.

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) tarafından 13´üncüsü düzenlenen “13th FIAP Clubs´ World Cup”ta 13. Dünya Kupasında dünya ikincisi oldu ve gümüş madalya almayı hak kazandı.

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Kızıltepeli Sevgi Kaymaz, belediyenin açtığı telkari ve gümüş işlemeciliği kursu ile meslek sahibi oldu. Kaymaz, “Gümüş işliyorum, alyans, erkek yüzüğü ve kemer yapıyorum. Şimdi burada çalışmasaydım evde oturuyor olacaktım.” dedi.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

10 Aralık Dünya İnsan Hakları gününü kutluyorum.

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de “Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın” projesi çerçevesinde çocuklara ücretsiz yüzme kursu verilmeye başlandı. Proje çerçevesinde 400 çocuğa kurs verilmesi planlanıyor

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu