21 Nisan 2018 Cumartesi 04:49
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN BARIŞ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ CUMHURBAŞKANLIĞINA GÖNDERDİ

MGC Başkanı AYDOĞAN Barış ile ilgili düşüncelerini Cumhurbaşkanlığına gönderdi
06 Nisan 2018 Cuma 15:55

Külliyeye yollanmak üzere PTT Kargo ile gönderildi

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı Aydoğan Ortadoğuda barış ve kardeşliğin hayatta geçmesi için kendi içinde sorunlarına çözüm bulan, Ekonomik olarak kendini taşıyabilen, güçlü adil ve Demokrat bir Türkiyenin şart olduğunu söyledi. Bu zorlu süreci hayatın her alanında taşıyabilen cesur ve dirayetli bir Cumhurbaşkana her zaman ihtiyaç duyulmaktadır; açıklamasında bulundu. Bundan üç ay önce sayın Cumhurbaşkanımıza altı sayfadan oluşan bir barış projesini gönderdim. Bu projeye karşılık bulduk.Başbakan yardımcısı sayın Fikri Işık çözüm projesi ile ilgili Mardine geldi.Mardin elegant otelinde devlet yetkilileri ve kanaat önderleriyle basına kapalı uzun ve yararlı bir toplantı yaptık açıklamasında bulunan "Aydoğan"bu talebimize cevap verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum.Açıklamasında bulundu. toplantının içeriği hakkında bilgi vermeyen "Aydoğan"Gaziantep Milletvekili Şamil TAYYAR bazı evrakların birileri tarafından ortadan kaldırıldığı veya kaybedilerek sayın Cumhurbaşkanına ulaştırılmadığı kuşkusuna dayanarak bu iletişim haberinin açıklamasını yapmak zorunda kaldım.dedi ve tüm kamuoyunun bilgisine sunuyorum.Açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

OHAL yedinci kez uzatıldı

OHAL yedinci kez uzatıldı

TBMM'den gelen son dakika haberlerine göre; Olağanüstü Hal'in (OHAL) 3 ay daha uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi TBMM'de kabul edildi.

Erdoğan: Erken seçim 24 Haziran´da yapılacak

Erdoğan: Erken seçim 24 Haziran´da yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Erken seçim 24 Haziran´da yapılacak" dedi.

Doğuştan Albino ve İşitme Engelli Kardeşler Yardım Bekliyor

Doğuştan Albino ve İşitme Engelli Kardeşler Yardım Bekliyor

Mardin'de doğuştan abinizmli ve işitme engelli biri 6, diğeri 8 yaşındaki kardeşler yardım eli bekliyor.

Erken seçim olacak mı? Tüm gözler Erdoğan-Bahçeli görüşmesinde

Erken seçim olacak mı? Tüm gözler Erdoğan-Bahçeli görüşmesinde

Bahçeli'nin 'erken seçim' çağrısı sonrası Cumhur İttifakının iki lideri bugün saat 13:30'da Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda görüşecekler. Siyaset dünyasının yanı sıra para piyasalarının da gözü bu görüşmede. İşte Türk siyasi tarihinin en sıcak günlerinden birisi olmayı şimdiden başaran 18 Nisan 2018'den notlar...

Şehit Kaymakam Safitürk'ün Kardeşi: Yengem 'Oradan Çıkış Yok, Öldürecekler' Dedi

Şehit Kaymakam Safitürk'ün Kardeşi: Yengem 'Oradan Çıkış Yok, Öldürecekler' Dedi

MARDİN'de, Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk'ün şehit edilmesiyle ilgili davada, kardeş Ali Haydar ve baba Asım Safitürk tanık olarak dinlendi.

Tutuklu Sanık Duruşmada Kendisini Ateşe Verdi

Tutuklu Sanık Duruşmada Kendisini Ateşe Verdi

MARDİN/ Mardin'in Derik ilçesinde belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün şehit edildiği terör saldırısına ilişkin davanın duruşmasına tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılan sanık Şerif...

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu