16 Ekim 2018 Salı 00:19
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN' IN YENİ YIL MESAJI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN' IN YENİ YIL MESAJI
29 Aralık 2017 Cuma 16:08

BARIŞ AKTÍVÍSTÍ VE MGC BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN 2018 DE YAYIN HAYATINA GÍRECEK OLAN MEZOPOTAMYA DERGÍSÍ BÜROSUNDA YENÍ YIL MESAJI YAYINLADI.

Aydoğan artıları ve eksileriyle zorlu bir yıl geçirdiklerini söyledi. Özelde bana her konuda destek veren Eşim Türkan Karaboğa Aydoğan'a, il Genelinde Mardin valisi sayın Mustafa Yaman'a, Sayın Mardin Millet Vekillerine, Toplumsal hizmetlerde bulunan sivil toplum yöneticilerine, kanaat önderlerine, Tarafsız olarak halka hizmet eden Devlet bürokratlarına, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti adına teşekkür ediyorum. Ülke genelinde 2018 de çözüm sürecini amaç eden,"Türkiye Cumhuriyeti"sayın Cumhurbaşkanına,Muhalefet liderlerine,parlamento da onur ve yurtsever kimlikleriyle hizmet eden, ülkenin Demokratik birliğinden yana olan, Barış yanlısı sayın Millet Vekillerine, Ayrıca yakın günlerde Mardin'de Barış için çözümü amaç eden,Devlet yetkilileri ve kanaat önderleriyle, basına kapalı olarak yararlı bir toplantı yapan, Başbakan yardımcısı sayın Fikri Işık'a kurumsal olarak teşekkür ediyorum. Bu talep ve teminnilleri hayatta geçmesi dileğiyle,2018 yılının ülkemize,İslam alemine ve tüm Dünya halklarına Barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; Mezopotamya,Anadolu ve Tırakya da yaşamlarını sürdüren halklarımıza, İnsan Haklarına dayalı İnanç,Özgürlük,sağlık, mutluluk ve hoşgörü getirmesini,Evrenin yüce sahibi Rabılaleminden hayata geçmesini diliyorum. Bu temenniler içinde halkımızın yeni yılını kutluyorum.Kurumsal olarak en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu