23 Ocak 2018 Salı 06:31
 

MGC BAŞKANI AYDOĞAN' IN YENİ YIL MESAJI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN' IN YENİ YIL MESAJI
29 Aralık 2017 Cuma 16:08

BARIŞ AKTÍVÍSTÍ VE MGC BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN 2018 DE YAYIN HAYATINA GÍRECEK OLAN MEZOPOTAMYA DERGÍSÍ BÜROSUNDA YENÍ YIL MESAJI YAYINLADI.

Aydoğan artıları ve eksileriyle zorlu bir yıl geçirdiklerini söyledi. Özelde bana her konuda destek veren Eşim Türkan Karaboğa Aydoğan'a, il Genelinde Mardin valisi sayın Mustafa Yaman'a, Sayın Mardin Millet Vekillerine, Toplumsal hizmetlerde bulunan sivil toplum yöneticilerine, kanaat önderlerine, Tarafsız olarak halka hizmet eden Devlet bürokratlarına, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti adına teşekkür ediyorum. Ülke genelinde 2018 de çözüm sürecini amaç eden,"Türkiye Cumhuriyeti"sayın Cumhurbaşkanına,Muhalefet liderlerine,parlamento da onur ve yurtsever kimlikleriyle hizmet eden, ülkenin Demokratik birliğinden yana olan, Barış yanlısı sayın Millet Vekillerine, Ayrıca yakın günlerde Mardin'de Barış için çözümü amaç eden,Devlet yetkilileri ve kanaat önderleriyle, basına kapalı olarak yararlı bir toplantı yapan, Başbakan yardımcısı sayın Fikri Işık'a kurumsal olarak teşekkür ediyorum. Bu talep ve teminnilleri hayatta geçmesi dileğiyle,2018 yılının ülkemize,İslam alemine ve tüm Dünya halklarına Barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; Mezopotamya,Anadolu ve Tırakya da yaşamlarını sürdüren halklarımıza, İnsan Haklarına dayalı İnanç,Özgürlük,sağlık, mutluluk ve hoşgörü getirmesini,Evrenin yüce sahibi Rabılaleminden hayata geçmesini diliyorum. Bu temenniler içinde halkımızın yeni yılını kutluyorum.Kurumsal olarak en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI VE BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN BARIŞ MESAJI

MGC  BAŞKANI  VE BARIŞ AKTİVİSTİ AYDOĞAN BARIŞ MESAJI

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Barış Aktivisti Cemil Aydoğan Barış Mesajı yayınladı

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ ERDOĞAN GÜVEL VE ŞUBE MÜDÜRÜ ZİKRULLAH KARABULUT BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI "CEMİL AYDOĞANA" CEMÍYETİN YENİ BİNASINDA MUSTAFA KAMALIN BASIN ÖDÜLÜNÜ VERDİLER.

Kızıltepe'de bin 700 hastaya sağlık hizmeti

Kızıltepe'de bin 700 hastaya sağlık hizmeti

Kızıltepe Belediyesi Sağlık Yaşam Merkezi 2 mahallede 747 haneyi ziyaret ederek, bin 700 hastaya sağlık hizmeti verdi.

Mardin Ovası’nda kuraklık tehlikesi büyüyor

Mardin Ovası’nda kuraklık tehlikesi büyüyor

Türkiye’de son yılların en kurak kış mevsimi yaşanıyor. Kuraklık nedeniyle Mardin Ovasındaki çiftçiler zor günler geçirirken, tarlalardaki buğday tohumları toprak altında kaldı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri Gazetecilerle bir araya geldi

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri Gazetecilerle bir araya geldi

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle il ve ilçelerde görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Kızıltepe'de kuş gribi vakası: 609 kanatlı hayvan itlaf edildi

Kızıltepe'de kuş gribi vakası: 609 kanatlı hayvan itlaf edildi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kuş gribine rastlanması üzerine, köydeki tüm tavuk, kaz, ördek ve hindiler itlaf edildi.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu