15 Aralık 2018 Cumartesi 12:06
 

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.
17 Kasım 2018 Cumartesi 16:50

Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiğim taktirde;


Bu ülkenini Birlik ve beraberliğini şiddet ve her nevi teröre karşı amaç eden,İnsan Hakları Barış ve Demokrasi kulvarında cesaret ile yürümeyi amaç eden,ranta değil Toplumsal hizmeti amaç eden cesur ve onurlu bir kadro ile Allahın izni ile tüm sorunlarımızı çözmeye çalışağım.
1996 Rahmetli Erbakanın izni ile Fethüllah Erbaşın Başkanlığında ve benim koordinatörlüğümde yaptığımız esir askerlerimizi kurtarma girişiminde,ve 2012 ve 2013 tarinde ateşkes arabuluculuk döneminde Ülkemizin birliğine düşman olan Emperyalist sistemlerin karanlık ve taşaron örgütleri tarafından ateşkes bozularak o girişimlerde samimi olan Rahmetli Erbakan ve Dönemin Cesur Başbakan ve Orta doğu lideri sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet ederek bu girişimlerimizi boşa çıkartılar.
Emperyalist sistemlerin amacı artık sadece Türkiye değildir Tarihte olduğu gibi topyekün Ortadoğu coğrafyasıdır.
Bu karanlık sistemleri boşa çıkarmak amacı ile Türkiyede en fazla İnsan Hakları ve Barış ödüllerini alan bir kardeşiniz olarak Dünya kenti Mardine hizmet ile beraber tarihi misyonumuzu yerine getirmeye çalışağım.
Böylesi zorlu ve risk isteyen mücadeleleri zafere ulaştırmak için Türkü, Kürdü lazı,Çerkezi,Gürcüsü 
ve diğer tüm halkların kendi ülkesinde birlik ve beraberliği Barış içinde başarabilen bir Türkiye lazımdır.Bu birliği başaran bir Türkiye Ortadoğu Barışını da beraberinde getirecektir.
Çağımızda bu projeyi cesaret ile hayata geçirecek tek bir lider vardır.Bu ismi de koymak lazımdır.Emperyalist sistemleri Ortadoğuda Tasfiye eden Efsanevi Kürt ve İslam lideri bir Selahaddin Eyyubinın yeniden yaratılması lazımdır.
Bu karanlık sistemleri yenmek için Efsanevi ve Cesur liderlere ihtiyaç vardır.
İşte Türkiye ve Ortadoğu halkları destek verirse Çağımızda bu liderin ismini de koymak lazımdır.Zaferle çıkan bir Ortadoğu lideri yarının dünya lideridir.
Bizler Barış ve kardeşliğin bu Coğrayada egemen olması için destek verirsek Çağımızın lideri Türkiye Cumhuriyeti lideri Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.
Ben seçilirsem seçilmesem bir tarihçi ve Barış savuncusu olarak bu Dünyada toplumsal amaçlarım bu tarihi coğrafyada benim canlı hayalerim olacaktır.
Mardin, Türkiye ve tüm ortadoğu halklarına en derin saygılarımla arzediyorum.
Cemil AYDOĞAN 
Akparti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'a son Toplumsal siyasi süreçler ile ilgili bir rapor gönderdim.

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepe Gençlik Merkezinde Sosyal uyum projesi kapsamında Suriyeli ve Kızıltepeli çocuklar gitar ve bağlama öğreniyor.

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) tarafından 13´üncüsü düzenlenen “13th FIAP Clubs´ World Cup”ta 13. Dünya Kupasında dünya ikincisi oldu ve gümüş madalya almayı hak kazandı.

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Kızıltepeli Sevgi Kaymaz, belediyenin açtığı telkari ve gümüş işlemeciliği kursu ile meslek sahibi oldu. Kaymaz, “Gümüş işliyorum, alyans, erkek yüzüğü ve kemer yapıyorum. Şimdi burada çalışmasaydım evde oturuyor olacaktım.” dedi.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

10 Aralık Dünya İnsan Hakları gününü kutluyorum.

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de “Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın” projesi çerçevesinde çocuklara ücretsiz yüzme kursu verilmeye başlandı. Proje çerçevesinde 400 çocuğa kurs verilmesi planlanıyor

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu