23 Ekim 2018 Salı 06:46
 

KIZILTEPE İLÇE BAŞKANI KILIÇ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Kızıltepe ilçe başkanı Kılıç MGC'yi Ziyaret etti
09 Mart 2018 Cuma 17:47

AKPARTÍ KIZILTEPE ÍLÇE BAŞKANI FARUK KILIÇ VE BAŞKAN YARDIMCISI AYDIN YÜCEDAĞ PARTÍLÍ BÍR HEYET ÍLE BERABER MEZOPOTAMYA GAZETECÍLER CEMÍYETÍNÍ ZÍYARET ETTÍ.

Ílçe başkanı kılıç'ı cemiyet başkanı Cemil Aydoğan ve gazeteciler karşıladı. Kılıç yayın hayatına geçen Mezopotamya siyasi sosyal ve toplumsal değerlendirme _1 kitabı ile ilgili bilgi aldı.MGC Başkanı Aydoğan da Kılıçın bu duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür etti. Barış Aktivisti ve MGC Başkanı Aydoğan da Ílçe başkanı Faruk Kılıç ve kurum başkanlarına birer kitap imzalayarak hediye etti.ve ilçe başkanı Kılıç da Barış savunucuları genelde mert olurlar. Protokol olarak hediye edilen bu kitaplar için MGC başkanı Aydoğan dan teşekkür etti.Ve yaşanılan süreç ile ilgili bilgi paylaşımı hususunda mütabakata varıldı.Başkan Kılıç toplumsal alanda görüşmelerin devamı ve bilgi alış verişinin yararlı olacağını söyledi.Ve bu görüşmelerin devam etmesini diledi.

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu