27 Mayıs 2018 Pazar 14:43
 

KIZILTEPE İLÇE BAŞKANI KILIÇ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Kızıltepe ilçe başkanı Kılıç MGC'yi Ziyaret etti
09 Mart 2018 Cuma 17:47

AKPARTÍ KIZILTEPE ÍLÇE BAŞKANI FARUK KILIÇ VE BAŞKAN YARDIMCISI AYDIN YÜCEDAĞ PARTÍLÍ BÍR HEYET ÍLE BERABER MEZOPOTAMYA GAZETECÍLER CEMÍYETÍNÍ ZÍYARET ETTÍ.

Ílçe başkanı kılıç'ı cemiyet başkanı Cemil Aydoğan ve gazeteciler karşıladı. Kılıç yayın hayatına geçen Mezopotamya siyasi sosyal ve toplumsal değerlendirme _1 kitabı ile ilgili bilgi aldı.MGC Başkanı Aydoğan da Kılıçın bu duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür etti. Barış Aktivisti ve MGC Başkanı Aydoğan da Ílçe başkanı Faruk Kılıç ve kurum başkanlarına birer kitap imzalayarak hediye etti.ve ilçe başkanı Kılıç da Barış savunucuları genelde mert olurlar. Protokol olarak hediye edilen bu kitaplar için MGC başkanı Aydoğan dan teşekkür etti.Ve yaşanılan süreç ile ilgili bilgi paylaşımı hususunda mütabakata varıldı.Başkan Kılıç toplumsal alanda görüşmelerin devamı ve bilgi alış verişinin yararlı olacağını söyledi.Ve bu görüşmelerin devam etmesini diledi.

DİĞER HABERLER

Kullanılmayan mevcut bina Gençlik Merkezine dönüştürüldü

Kullanılmayan mevcut bina Gençlik Merkezine dönüştürüldü

Kızıltepe´de, kullanılmayan bir bina Belediye tarafından restorasyon çalışmaları yapılarak Gençlik Merkezine dönüştürüldü.

"Merkez Bankası dolar kuruna müdahale etmesi gerekir"

Mardin´in Kızıltepe ilçesindeki kuyumcu esnafı, döviz kurunda yaşanan artışa Merkez Bankasının müdahale edip fiyatları makul bir seviyeye çekmesi gerektiğini belirttiler.

"Hatimle teravih namazı ayrı bir tat, ayrı bir lezzettir"

Ramazan gecelerinin süsü teravih namazını hatimle kılarak geceyi en iyi şekilde ihya etmek istediklerini belirten Midyatlılar, teravih namazının ayrı bir lezzeti olduğunu söylediler.

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Barış aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan seçimler ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Mardin´in Nusaybin ilçesinde 10 metre derinliğindeki kuyuya düşen oğlak, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Mardin STK Platformu, siyonist işgalcilerin Filistinli Müslümanları katletmesini düzenlediği kitlesel basın açıklamasıyla lanetledi.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu