15 Ağustos 2018 Çarşamba 00:10
 

"İLK KEZ BÖYLESİNE KALİTELİ YOLUMUZ OLDU”

06 Haziran 2018 Çarşamba 10:53

Artuklu ilçesine bağlı Haydar Mahallesi Muhtarı Mahmut Arı, köy yollarını ilk defa sıcak asfaltla tanışmasına vesile olan Artuklu Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk´e ve emeği geçen yetkililere teşekkür etti.

Mardin merkez Artuklu ilçesine bağlı Haydar Mahallesi Muhtarı Mahmut Arı, Artuklu Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk´ten bozuk olan yollarının yapılmasını istedi.

Muhtar Arı´nın bu talebini Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vali Mustafa Yaman´a ileten Öztürk, yolun asfaltlanması için aracılık etti. Muhtar Arı, sorunun çözümünde katkıda bulundukları için Artuklu Belediyesi yetkililerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Köy yolunun tarihte ilk kez böylesine kaliteli bir sıcak asfalt yoluna kavuşmuş olmasının bütün köy sakinlerini sevindirdiğini kaydeden Muhtar Arı, köy halkının yaşadığı mutluluğu, köy halkı adına belediye yetkililerini ziyaret ederek teşekkür ettiğini söyledi.

Muhtar Arı, “Kısa süre önce yollarımızın bozukluğunu Artuklu Belediye Başkanımız Sayın Şakir Öner Öztürk Bey´e iletmiştim. Sayın Başkan, talebimizi uygun görmüş ve bize büyük ilgi alaka göstererek, sorunun çözümü için bizim adımıza Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Yaman ile görüşmüştü. Başkan beyin sorunu yerinde görmesi ve sonradan da hemen Mardin Büyükşehir Belediyesi´yle çözüm için yaptığı görüşmeler yolumuzu köy tarihinde ilk kez böylesine güzel bir asfalt yola kavuşturmuş oldu. Bu sebeple başta Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Yaman´a, Artuklu Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Şakir Öner Öztürk´e, Kırsal Yollar Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanı Sinan Yıldırım ve ekibine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Mahallemiz daha önce hiç görmediği hizmetlere kavuştu. Yapılan bu hizmetlerden ötürü bizler çok memnunuz. Allah hepsinden razı olsun” dedi. (İLKHA)

DİĞER HABERLER

AYDOĞAN"İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKİR"

 AYDOĞAN

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN" İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Kendi yazdığı Kitabı İl Başkanı Eri'ye Kitap Hediye Etti

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Cemil Aydoğan’ı ziyaret etti.Aydoğan Eri’ye, Uluslararası Af Örgütünün barışa sunduğu katkıdan dolayı kendisine verdiği kalemi hediye etti.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sisteminde başlattığı revizyon devam ediyor. Ulaşımda yapılan çalışmalardan birisi de şehir içi otobüslerin yenilenmesi olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilk olarak Nusaybin ve Kızıltepe ilçesinde araçlar yenilendi. Derik’te ise ilçe içerisinde vatandaşlara hizmet verecek yeni toplu taşıma araçları, yapılan törenin ardından göreve başladı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu