19 Kasım 2018 Pazartesi 08:06
 

GAZETECİLERDEN DESTEK

Gazetecilerden Destek
11 Mayıs 2018 Cuma 09:31

Mardin AK Parti Milletvekili aday adayı olan Cemil Aydoğan'a basın camiasından büyük destek

Cemil AYDOĞAN: "Ciddi gazeteciler zor günlerin dostlarıdır. Benim Mardin'de milletvekili aday adaylığım ile ilgili başarı ve destek taleplerimi bizzat gelerek veya şnternet kanalı ile destek veren Merkezi Diyarbakır'da bulunan, Güneydoğu gazeteciler cemiyeti başkanı sayın Veysi İpek'e, merkezi Şanlıurfa'da bulunan Şanlıurfa gazeteciler cemiyeti başkanı Sayın Tahir Güllebak'a, merkezi Adıyaman'da bulunan,Komagene gazeteciler cemiyeti başkanı sayın Hacı Bozkurt'a, merkezi Mardin'de bulunan ,Mardin gazeteciler ve yazarlar cemiyeti başkanı sayın Abdülkadir Üründü'ye, merkezi Mardin Kızıltepe'de bulunan Kızıltepe gazeteciler cemiyeti başkanı, sayın Halit Solhan'a ve merkezi Mezopotamya da bulunan,Mezopotamya gazeteciler cemiyeti yönetim kuruluna Teşekkürü bir borç biliyorum. En derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum" açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiğim taktirde;

Cemil Aydoğan'dan Büyükşehir hamlesi

Cemil Aydoğan'dan Büyükşehir hamlesi

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan, başvuru süresinin dolmasına saatler kala Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığı başvurusunda bulundu.

AYDOĞANA ADAY ADAYLIĞI TEKLİFİ YAPILDI

AYDOĞANA ADAY ADAYLIĞI TEKLİFİ YAPILDI

Barış Aktivisti ve Mgc başkanı "Cemil Aydoğan" Akpartinin son aday adaylığı tarihi olan 12 kasımda bazı siyasi çevreler tarafından Akpartiden Mardin Büyükşehir belediye başkanlığına aday olması için kendisine öneriler geldiğini söyledi.

Vali Yaman´dan üreten kadınlara sürpriz ziyaret

Vali Yaman´dan üreten kadınlara sürpriz ziyaret

Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin´in Midyat ilçesinde açılan tekstil fabrikasını ziyaret etti.

Kızıltepe´de trafik kazası: 6 yaralı

Kızıltepe´de trafik kazası: 6 yaralı

Mardin´in Kızıltepe ilçesinde servis aracı ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.

Şehit kaymakam gözyaşlarıyla anıldı

Şehit kaymakam gözyaşlarıyla anıldı

Mardin´in Derik ilçesinde teröristlerin saldırısı sonucu görevi başında şehit düşen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, adının yaşatıldığı lisede gözyaşları ile anıldı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu