20 Kasım 2018 Salı 21:36
 

EMEREKA AŞİRETİNİN ACI GÜNÜ

Emereka Aşiretinin Acı Günü
21 Haziran 2018 Perşembe 13:02

Haci Abdulkadir Karaboğa Vefat Etti

Bölgede etkin olan emereka aşiretinin önemli şahsiyetlerinden Hacı Abdulkadir Karaboğa vefat etti
Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun süreden beri Ankara Gazi Hastanesi´nde tedavi gören Karaboğa Şirketler Gurubu kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi Abdülkadir Karaboğa 59 yaşında vefat etti.
 
 
Mardin Organize Sanayi Bölgesi´nde gıda üretimi üzerine faaliyetlerini sürdüren Karaboğa Şirketler Gurubu Başkanı ve GÜNSİAD yüksek istişare kurulu üyesi İşadamı Bedrettin Karaboğa´nın kardeşi de olan Abdulkadir Karaboğa, yaşam destek makinesine bağlı olarak sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetti.
 
Uzun süreden beri Ankara Gazi Hastanesi´nde Karaciğer Kanseri teşhisi nedeniyle tedavisine devam edilen ve yaklaşık 20 günden beride yaşam destek ünitesinde makineye bağlı olarak yaşamını sürdüren İşadamı Abdulkadir Karaboğa, gece yarısı vefat etti.
 
İşadamı Bedrettin Karaboğa, vefat eden kardeşinin derin üzüntüsü içerisinde olduğunu vefat eden kardeşi Abdulkadir Karaboğa´nın Ankara´dan hava yoluyla önce Diyarbakır´a ardından Saat 15:00 gibi de Kızıltepe´ye bağlı Geçit Köyünde (Amuarban) defnedileceğini söyledi.
 
Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti yönetimi olarak Merhum Abdulkadir Karaboğa´ya Allah´tan rahmet, geride kalan aile fertleri ve dostlarına başsağlığı ve sabr-ı cemil diliyoruz.

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN "SÖZ VERiYORUM´

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Cemil Aydoğan, Türkiye´nin birlik ve beraberliği için aday olduğunu söyledi

Cemil Aydoğan öz geçmişini paylaştı

Cemil Aydoğan öz geçmişini paylaştı

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Cemil Aydoğan öz geçmişini paylaştı.

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

MARDİN HALKINA VE TÜM TÜRKİYE HALKINA SÖZ VERİYORUM.

Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiğim taktirde;

Cemil Aydoğan'dan Büyükşehir hamlesi

Cemil Aydoğan'dan Büyükşehir hamlesi

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan, başvuru süresinin dolmasına saatler kala Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığı başvurusunda bulundu.

AYDOĞANA ADAY ADAYLIĞI TEKLİFİ YAPILDI

AYDOĞANA ADAY ADAYLIĞI TEKLİFİ YAPILDI

Barış Aktivisti ve Mgc başkanı "Cemil Aydoğan" Akpartinin son aday adaylığı tarihi olan 12 kasımda bazı siyasi çevreler tarafından Akpartiden Mardin Büyükşehir belediye başkanlığına aday olması için kendisine öneriler geldiğini söyledi.

Vali Yaman´dan üreten kadınlara sürpriz ziyaret

Vali Yaman´dan üreten kadınlara sürpriz ziyaret

Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin´in Midyat ilçesinde açılan tekstil fabrikasını ziyaret etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu