15 Ağustos 2018 Çarşamba 00:12
 

DHA'DAN MGC'YE ZİYARET

DHA'dan MGC'ye ziyaret
28 Nisan 2018 Cumartesi 09:31

DOĞAN HABER AJANSI DÍYARBAKIR (GÜNEYDOĞU BÖLGE SORUMLUSU) "MEHMET TÜRK" MGC BAŞKANI CEMÍL AYDOĞANIN OLASI BÍR MÍLLETVEKÍLÍ ADAYLIĞINA BAŞARI DÍLEKLERÍNÍ SUNDU.

Gazeteci bir heyet ile beraber merkezi Mardin. Kızıltepede bulunan Mezopotamya gazeteciler cemiyetini ziyaret etti .Doğan haber ajansı bölge sorumlusu"Mehmet Türk"insan hakları ve Barışa önemli hizmetlerde bulunan gazeteci meslekdaşımız "Barış Aktivisti ve Mgc başkanı Cemil Aydoğan"ın Milletvekili olması durumunda Ülkemizde Barış ve Demokrasiye önemli hizmetlerde bulunacaktır açıklamasında bulundu. Mgc başkanı Aydoğan da sayın Türkün onur verici bu söylemleri bana cesaret vermektedir dedi.Ve Türkten teşekkür etti. Merkezi Diyarbakırda bulunan Güneydoğu gazeteciler cemiyeti Cemiyetinde kongre geleneği olarak sürekli Divan başkanı olan Aydoğan 29 nisan tarihinde yapılacak olan Ggc olağan kongresine Ankaradaki Milletvekili aday adaylığı çalışmalarından dolayı katılamayacağını söyledi. Aydoğan yapılacak kongrede Tüm gazeteci meslekdaşlarına başarı dileğinde bulundu. Ve bu nezaket ziyaretinden dolayı sayın Türk'e teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

AYDOĞAN"İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKİR"

 AYDOĞAN

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN" İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Kendi yazdığı Kitabı İl Başkanı Eri'ye Kitap Hediye Etti

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Cemil Aydoğan’ı ziyaret etti.Aydoğan Eri’ye, Uluslararası Af Örgütünün barışa sunduğu katkıdan dolayı kendisine verdiği kalemi hediye etti.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sisteminde başlattığı revizyon devam ediyor. Ulaşımda yapılan çalışmalardan birisi de şehir içi otobüslerin yenilenmesi olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilk olarak Nusaybin ve Kızıltepe ilçesinde araçlar yenilendi. Derik’te ise ilçe içerisinde vatandaşlara hizmet verecek yeni toplu taşıma araçları, yapılan törenin ardından göreve başladı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu