19 Ekim 2018 Cuma 00:08
 

DHA'DAN MGC'YE ZİYARET

DHA'dan MGC'ye ziyaret
28 Nisan 2018 Cumartesi 09:31

DOĞAN HABER AJANSI DÍYARBAKIR (GÜNEYDOĞU BÖLGE SORUMLUSU) "MEHMET TÜRK" MGC BAŞKANI CEMÍL AYDOĞANIN OLASI BÍR MÍLLETVEKÍLÍ ADAYLIĞINA BAŞARI DÍLEKLERÍNÍ SUNDU.

Gazeteci bir heyet ile beraber merkezi Mardin. Kızıltepede bulunan Mezopotamya gazeteciler cemiyetini ziyaret etti .Doğan haber ajansı bölge sorumlusu"Mehmet Türk"insan hakları ve Barışa önemli hizmetlerde bulunan gazeteci meslekdaşımız "Barış Aktivisti ve Mgc başkanı Cemil Aydoğan"ın Milletvekili olması durumunda Ülkemizde Barış ve Demokrasiye önemli hizmetlerde bulunacaktır açıklamasında bulundu. Mgc başkanı Aydoğan da sayın Türkün onur verici bu söylemleri bana cesaret vermektedir dedi.Ve Türkten teşekkür etti. Merkezi Diyarbakırda bulunan Güneydoğu gazeteciler cemiyeti Cemiyetinde kongre geleneği olarak sürekli Divan başkanı olan Aydoğan 29 nisan tarihinde yapılacak olan Ggc olağan kongresine Ankaradaki Milletvekili aday adaylığı çalışmalarından dolayı katılamayacağını söyledi. Aydoğan yapılacak kongrede Tüm gazeteci meslekdaşlarına başarı dileğinde bulundu. Ve bu nezaket ziyaretinden dolayı sayın Türk'e teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu