16 Ekim 2018 Salı 02:25
 

ÇOCUKLAR HAYALLERİNİ ÇİZDİ MOVAPARK GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRECEK!

Çocuklar hayallerini çizdi Movapark gerçeğe dönüştürecek!
20 Kasım 2017 Pazartesi 10:27

Hayalinde çizdiği oyuncağın hayalini movapark gerçekleştirip çocuklara hediye ediyor.

Movapark AVM tarafından bu yıl 2.sini düzenlediği Hayallerindeki çizimleri gerçeğe dönüştürme projenin atölye çalışmaları 4-6 yaş grubu çocuklarla 11-18 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirirdi. Hayallerindeki çizimleri gerçeğe dönüştürme şansını yakalayan minikler oyuncaklarına 23 Aralık 2017’de kavuşacak.

Mardin’in prestij projesi Movapark AVM’nin sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ettiğini belirten yönetim, “ Açıldığı günden itibaren hizmet verdiği bölgeyi çözüme ulaştıran çalışmalar yürüten alışveriş merkezimiz, 2016 yılında 1.sini gerçekleştirdiği “Hayalindeki Oyuncağı Çiz”  projesinin ikincisi için çalışmalarını tamamladı.Aralık 2016 yılında hayallerdeki oyuncaklar resm edilmiş ve oyuncaklara dönüştürülmüştü.” Açıklamasına yer vererek bu yıl ikincisi düzenlenen proje ile ilgili olarak da şu bilgilere yer verildi.

“Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz projenin atölye çalışmaları 4-6 yaş grubu çocuklarla 11 Kasım 2017’de saat 14.00’te başladı. Atölyenin 2.ayağı 18 Kasım 2017’de devam etti. Hayallerindeki çizimleri gerçeğe dönüştürme şansını yakalamak isteyen minik misafirlerimiz oyuncaklarına 23 Aralık 2017’de kavuşacak. Kızıltepe Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi’nin yapacağı oyuncaklar ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gülüşlerine ışık olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz. Movapark AVM birbirinden güzel etkinlik ve aktiviteleriyle bir kez daha bölgede tek olduğunu kanıtladı!”

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu