14 Ağustos 2018 Salı 18:29
 

ÇOCUKLAR HAYALLERİNİ ÇİZDİ MOVAPARK GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRECEK!

Çocuklar hayallerini çizdi Movapark gerçeğe dönüştürecek!
20 Kasım 2017 Pazartesi 10:27

Hayalinde çizdiği oyuncağın hayalini movapark gerçekleştirip çocuklara hediye ediyor.

Movapark AVM tarafından bu yıl 2.sini düzenlediği Hayallerindeki çizimleri gerçeğe dönüştürme projenin atölye çalışmaları 4-6 yaş grubu çocuklarla 11-18 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirirdi. Hayallerindeki çizimleri gerçeğe dönüştürme şansını yakalayan minikler oyuncaklarına 23 Aralık 2017’de kavuşacak.

Mardin’in prestij projesi Movapark AVM’nin sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ettiğini belirten yönetim, “ Açıldığı günden itibaren hizmet verdiği bölgeyi çözüme ulaştıran çalışmalar yürüten alışveriş merkezimiz, 2016 yılında 1.sini gerçekleştirdiği “Hayalindeki Oyuncağı Çiz”  projesinin ikincisi için çalışmalarını tamamladı.Aralık 2016 yılında hayallerdeki oyuncaklar resm edilmiş ve oyuncaklara dönüştürülmüştü.” Açıklamasına yer vererek bu yıl ikincisi düzenlenen proje ile ilgili olarak da şu bilgilere yer verildi.

“Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz projenin atölye çalışmaları 4-6 yaş grubu çocuklarla 11 Kasım 2017’de saat 14.00’te başladı. Atölyenin 2.ayağı 18 Kasım 2017’de devam etti. Hayallerindeki çizimleri gerçeğe dönüştürme şansını yakalamak isteyen minik misafirlerimiz oyuncaklarına 23 Aralık 2017’de kavuşacak. Kızıltepe Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi’nin yapacağı oyuncaklar ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gülüşlerine ışık olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz. Movapark AVM birbirinden güzel etkinlik ve aktiviteleriyle bir kez daha bölgede tek olduğunu kanıtladı!”

DİĞER HABERLER

AYDOĞAN"İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKİR"

 AYDOĞAN

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN" İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Kendi yazdığı Kitabı İl Başkanı Eri'ye Kitap Hediye Etti

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Cemil Aydoğan’ı ziyaret etti.Aydoğan Eri’ye, Uluslararası Af Örgütünün barışa sunduğu katkıdan dolayı kendisine verdiği kalemi hediye etti.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sisteminde başlattığı revizyon devam ediyor. Ulaşımda yapılan çalışmalardan birisi de şehir içi otobüslerin yenilenmesi olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilk olarak Nusaybin ve Kızıltepe ilçesinde araçlar yenilendi. Derik’te ise ilçe içerisinde vatandaşlara hizmet verecek yeni toplu taşıma araçları, yapılan törenin ardından göreve başladı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu