15 Ağustos 2018 Çarşamba 00:13
 

CEMİL AYDOĞAN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Cemil Aydoğan Milletvekilliği adayı ile ilgili açıklama
26 Nisan 2018 Perşembe 15:52

BARIŞ AKTÍVÍSTÍ VE MEZOPOTAMYA GAZETECÍLER CEMÍYETÍ BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN MÍLLETVEKÍLÍĞÍ ADAYLIĞI ÍLE ÍLGÍLÍ BÍR AÇIKLAMA YAPTI.

Barış aktivisti Aydoğan önemli bir partinin il başkanı ve bir partinin genel merkez yöneticisi bana Milletvekilliği aday adayı olmak için teklifte bulundular. Ancak Türkiyede en fazla Ínsan hakları ve Barış ödüllerini alan bir Aktivist olarak Barış ile ilgili vazgeçilmez kriterlerimden üst düzey parti yöneticilerinden bir davet olmadan ve gelecekte Barış ile güvence almadan, kendiliğinden herhangi bir partiden aday adayı olmak bana uygun düşmemektedir açıklamasında bulundu. Aydoğan 2010 tarihinden beri Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı kanaat önderi sıfatı ile Barışa hizmet ettiğini , bazı girişimlerde netice aldıklarını bazı girişimlerinde terör yanlışı karanlık güçler tarafından sabote edildiğini söyledi. Siyasi ve Toplumsal taleplerim ile ilgili onurumla ayaktayım.Çözüm taleplerim tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir. Barışı amaç eden bir siyasi parti tarafından bir görüşme teklifi gelirse görüşürüm açıklamasında bulundu."Aydoğan" Seçimlerin ülkemize ve tüm insanlığa Barış ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulundu.

DİĞER HABERLER

AYDOĞAN"İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKİR"

 AYDOĞAN

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN" İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Kendi yazdığı Kitabı İl Başkanı Eri'ye Kitap Hediye Etti

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Cemil Aydoğan’ı ziyaret etti.Aydoğan Eri’ye, Uluslararası Af Örgütünün barışa sunduğu katkıdan dolayı kendisine verdiği kalemi hediye etti.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sisteminde başlattığı revizyon devam ediyor. Ulaşımda yapılan çalışmalardan birisi de şehir içi otobüslerin yenilenmesi olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilk olarak Nusaybin ve Kızıltepe ilçesinde araçlar yenilendi. Derik’te ise ilçe içerisinde vatandaşlara hizmet verecek yeni toplu taşıma araçları, yapılan törenin ardından göreve başladı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu