19 Ekim 2018 Cuma 00:01
 

CEMİL AYDOĞAN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Cemil Aydoğan Milletvekilliği adayı ile ilgili açıklama
26 Nisan 2018 Perşembe 15:52

BARIŞ AKTÍVÍSTÍ VE MEZOPOTAMYA GAZETECÍLER CEMÍYETÍ BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN MÍLLETVEKÍLÍĞÍ ADAYLIĞI ÍLE ÍLGÍLÍ BÍR AÇIKLAMA YAPTI.

Barış aktivisti Aydoğan önemli bir partinin il başkanı ve bir partinin genel merkez yöneticisi bana Milletvekilliği aday adayı olmak için teklifte bulundular. Ancak Türkiyede en fazla Ínsan hakları ve Barış ödüllerini alan bir Aktivist olarak Barış ile ilgili vazgeçilmez kriterlerimden üst düzey parti yöneticilerinden bir davet olmadan ve gelecekte Barış ile güvence almadan, kendiliğinden herhangi bir partiden aday adayı olmak bana uygun düşmemektedir açıklamasında bulundu. Aydoğan 2010 tarihinden beri Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı kanaat önderi sıfatı ile Barışa hizmet ettiğini , bazı girişimlerde netice aldıklarını bazı girişimlerinde terör yanlışı karanlık güçler tarafından sabote edildiğini söyledi. Siyasi ve Toplumsal taleplerim ile ilgili onurumla ayaktayım.Çözüm taleplerim tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir. Barışı amaç eden bir siyasi parti tarafından bir görüşme teklifi gelirse görüşürüm açıklamasında bulundu."Aydoğan" Seçimlerin ülkemize ve tüm insanlığa Barış ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulundu.

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu