23 Haziran 2018 Cumartesi 18:57
 

CEMİL AYDOĞAN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Cemil Aydoğan Milletvekilliği adayı ile ilgili açıklama
26 Nisan 2018 Perşembe 15:52

BARIŞ AKTÍVÍSTÍ VE MEZOPOTAMYA GAZETECÍLER CEMÍYETÍ BAŞKANI CEMÍL AYDOĞAN MÍLLETVEKÍLÍĞÍ ADAYLIĞI ÍLE ÍLGÍLÍ BÍR AÇIKLAMA YAPTI.

Barış aktivisti Aydoğan önemli bir partinin il başkanı ve bir partinin genel merkez yöneticisi bana Milletvekilliği aday adayı olmak için teklifte bulundular. Ancak Türkiyede en fazla Ínsan hakları ve Barış ödüllerini alan bir Aktivist olarak Barış ile ilgili vazgeçilmez kriterlerimden üst düzey parti yöneticilerinden bir davet olmadan ve gelecekte Barış ile güvence almadan, kendiliğinden herhangi bir partiden aday adayı olmak bana uygun düşmemektedir açıklamasında bulundu. Aydoğan 2010 tarihinden beri Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı kanaat önderi sıfatı ile Barışa hizmet ettiğini , bazı girişimlerde netice aldıklarını bazı girişimlerinde terör yanlışı karanlık güçler tarafından sabote edildiğini söyledi. Siyasi ve Toplumsal taleplerim ile ilgili onurumla ayaktayım.Çözüm taleplerim tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir. Barışı amaç eden bir siyasi parti tarafından bir görüşme teklifi gelirse görüşürüm açıklamasında bulundu."Aydoğan" Seçimlerin ülkemize ve tüm insanlığa Barış ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulundu.

DİĞER HABERLER

Eski Milletvekili Nurettin Yılmaz hayatını kaybetti

Eski Milletvekili Nurettin Yılmaz hayatını kaybetti

CHP eski Mardin milletvekili Nurettin Yılmaz, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yılmaz'ın cenazesi vasiteyi gereği memleketi Şırnak'ın Cizre ilçesinde toprağa verilecek.

Sp adayından MGC'ye ziyaret

Sp adayından MGC'ye ziyaret

Mardin Saadet Partisi milletvekili adayı Mehmet Ali KILIÇ MGC'yi ziyaret etti

ÇKS kaydı için son gün 30 Haziran 2018...

ÇKS kaydı için son gün 30 Haziran 2018...

ÇKS kaydı için son gün 30 Haziran 2018... TZOB Genel Başkanı açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan parlamenter sistem açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan parlamenter sistem açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "16 Nisan´da Türkiye´de bir anayasa oylaması yapmadık mı? Millet o defteri kapattı. Artık bir parlamenter demokrasi diye bir şey söz konusu değil." dedi.

İşitme ve konuşma engelli gencin tek isteği bir işte çalışmak

İşitme ve konuşma engelli gencin tek isteği bir işte çalışmak

​Mardin´in Kızıltepe ilçesinde doğuştan işitme ve konuşma engelli olan genç, tek isteğinin kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bir işte çalışmak olduğunu söyledi.

Emereka Aşiretinin Acı Günü

Emereka Aşiretinin Acı Günü

Haci Abdulkadir Karaboğa Vefat Etti

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu