23 Mayıs 2018 Çarşamba 04:29
 

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ
18 Ocak 2018 Perşembe 17:31

BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ ERDOĞAN GÜVEL VE ŞUBE MÜDÜRÜ ZİKRULLAH KARABULUT BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI "CEMİL AYDOĞANA" CEMÍYETİN YENİ BİNASINDA MUSTAFA KAMALIN BASIN ÖDÜLÜNÜ VERDİLER.

 Bölge müdürü " Erdoğan Güvel" Barış Aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı "Cemil Aydoğan"'ın Bölgede yaptıkları toplumsal hizmetleri takip ettiklerini söyledi. Aydoğan'a bu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti."Güvel" "Aydoğan" Cemiyet Başkanlığı dışında Barış ve Demokrasi ye de önemli hizmetlerde bulunmaktadır açıklamasında bulundu. Bölge müdürü "Güvel" Biz kurumsal olarak sayın Aydoğan'a Siyaset üstü Mustafa Kemal Atatürk,ün Ödülünü uygun gördük. dedi ve ödülü MGC başkanı Aydoğan'a takdim etti. Mgc başkanı "Aydoğan"da bu tarihi ödülü kabul ederek Başbakanlık Basın yayın ve Enformasyon bölge müdürü Erdoğan Güvel'e teşekkür etti. "Aydoğan"Emperyalizme ve Sömügeciliğe karşı kendi Ülkesinin kurtuluş mücadelesini kazanan "Mustafa Kemal" gibi bir öndere seven sevmeyen herkesin saygı duyması lazımdır.Açıklamasında bulunan "Aydoğan"Tüm Dünya tarihinde kahraman liderlerin siyasi yaşamlarında artılar ve eksiler yaşanmıştır. Kurtuluş mücadelesini kazanan şahsiyetlerin o zorlu dönemleri göz önünde bulundurulduğunda saygı duymak lazımdır.Açıklamasında bulundu "Aydoğan" Hz İbrahimden bugüne İnsanlığın direniş tarihinde, Ben insanlık Tarihiyim şiirinde Evrensel Dünya tarihi liderleri arasında Mustafa Kemal'inde ismi bulunmaktadır.Açıklamasında bulunan Aydoğan Böylesi bir ödülden onur duydum açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

"Hatimle teravih namazı ayrı bir tat, ayrı bir lezzettir"

Ramazan gecelerinin süsü teravih namazını hatimle kılarak geceyi en iyi şekilde ihya etmek istediklerini belirten Midyatlılar, teravih namazının ayrı bir lezzeti olduğunu söylediler.

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Cemil AYDOĞAN milletvekilliği adaylığı ile ilgili yazılı açıklama yaptı

Barış aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan seçimler ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Kuyuya düşen oğlak kurtarıldı

Mardin´in Nusaybin ilçesinde 10 metre derinliğindeki kuyuya düşen oğlak, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Siyonist işgalci katiller Mardin´de lanetlendi

Mardin STK Platformu, siyonist işgalcilerin Filistinli Müslümanları katletmesini düzenlediği kitlesel basın açıklamasıyla lanetledi.

Yüksek gerilim hattından çıkan ateş buğday tarlasını kül etti

Yüksek gerilim hattından çıkan ateş buğday tarlasını kül etti

​Mardin´de yüksek gerilim hattından çıktığı belirtilen yangında 15 dönümlük buğday tarlası küle döndü.

Mardin Söz gazetesine konuşan "Aydoğan" önemli açıklamalarda bulundu

Mardin Söz gazetesine konuşan

Ak Parti Mardin milletvekili aday adayı Cemil AYDOĞAN önemli açıklamalarda bulundu

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu