14 Ağustos 2018 Salı 18:30
 

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ
18 Ocak 2018 Perşembe 17:31

BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ ERDOĞAN GÜVEL VE ŞUBE MÜDÜRÜ ZİKRULLAH KARABULUT BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI "CEMİL AYDOĞANA" CEMÍYETİN YENİ BİNASINDA MUSTAFA KAMALIN BASIN ÖDÜLÜNÜ VERDİLER.

 Bölge müdürü " Erdoğan Güvel" Barış Aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı "Cemil Aydoğan"'ın Bölgede yaptıkları toplumsal hizmetleri takip ettiklerini söyledi. Aydoğan'a bu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti."Güvel" "Aydoğan" Cemiyet Başkanlığı dışında Barış ve Demokrasi ye de önemli hizmetlerde bulunmaktadır açıklamasında bulundu. Bölge müdürü "Güvel" Biz kurumsal olarak sayın Aydoğan'a Siyaset üstü Mustafa Kemal Atatürk,ün Ödülünü uygun gördük. dedi ve ödülü MGC başkanı Aydoğan'a takdim etti. Mgc başkanı "Aydoğan"da bu tarihi ödülü kabul ederek Başbakanlık Basın yayın ve Enformasyon bölge müdürü Erdoğan Güvel'e teşekkür etti. "Aydoğan"Emperyalizme ve Sömügeciliğe karşı kendi Ülkesinin kurtuluş mücadelesini kazanan "Mustafa Kemal" gibi bir öndere seven sevmeyen herkesin saygı duyması lazımdır.Açıklamasında bulunan "Aydoğan"Tüm Dünya tarihinde kahraman liderlerin siyasi yaşamlarında artılar ve eksiler yaşanmıştır. Kurtuluş mücadelesini kazanan şahsiyetlerin o zorlu dönemleri göz önünde bulundurulduğunda saygı duymak lazımdır.Açıklamasında bulundu "Aydoğan" Hz İbrahimden bugüne İnsanlığın direniş tarihinde, Ben insanlık Tarihiyim şiirinde Evrensel Dünya tarihi liderleri arasında Mustafa Kemal'inde ismi bulunmaktadır.Açıklamasında bulunan Aydoğan Böylesi bir ödülden onur duydum açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

AYDOĞAN"İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKİR"

 AYDOĞAN

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN" İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Kendi yazdığı Kitabı İl Başkanı Eri'ye Kitap Hediye Etti

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Cemil Aydoğan’ı ziyaret etti.Aydoğan Eri’ye, Uluslararası Af Örgütünün barışa sunduğu katkıdan dolayı kendisine verdiği kalemi hediye etti.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sisteminde başlattığı revizyon devam ediyor. Ulaşımda yapılan çalışmalardan birisi de şehir içi otobüslerin yenilenmesi olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilk olarak Nusaybin ve Kızıltepe ilçesinde araçlar yenilendi. Derik’te ise ilçe içerisinde vatandaşlara hizmet verecek yeni toplu taşıma araçları, yapılan törenin ardından göreve başladı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu