16 Ekim 2018 Salı 02:33
 

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ GÜVEL MGC'Yİ ZİYARET ETTİ
18 Ocak 2018 Perşembe 17:31

BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENFORMASYON BÖLGE MÜDÜRÜ ERDOĞAN GÜVEL VE ŞUBE MÜDÜRÜ ZİKRULLAH KARABULUT BARIŞ AKTİVİSTİ VE MGC BAŞKANI "CEMİL AYDOĞANA" CEMÍYETİN YENİ BİNASINDA MUSTAFA KAMALIN BASIN ÖDÜLÜNÜ VERDİLER.

 Bölge müdürü " Erdoğan Güvel" Barış Aktivisti ve Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı "Cemil Aydoğan"'ın Bölgede yaptıkları toplumsal hizmetleri takip ettiklerini söyledi. Aydoğan'a bu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti."Güvel" "Aydoğan" Cemiyet Başkanlığı dışında Barış ve Demokrasi ye de önemli hizmetlerde bulunmaktadır açıklamasında bulundu. Bölge müdürü "Güvel" Biz kurumsal olarak sayın Aydoğan'a Siyaset üstü Mustafa Kemal Atatürk,ün Ödülünü uygun gördük. dedi ve ödülü MGC başkanı Aydoğan'a takdim etti. Mgc başkanı "Aydoğan"da bu tarihi ödülü kabul ederek Başbakanlık Basın yayın ve Enformasyon bölge müdürü Erdoğan Güvel'e teşekkür etti. "Aydoğan"Emperyalizme ve Sömügeciliğe karşı kendi Ülkesinin kurtuluş mücadelesini kazanan "Mustafa Kemal" gibi bir öndere seven sevmeyen herkesin saygı duyması lazımdır.Açıklamasında bulunan "Aydoğan"Tüm Dünya tarihinde kahraman liderlerin siyasi yaşamlarında artılar ve eksiler yaşanmıştır. Kurtuluş mücadelesini kazanan şahsiyetlerin o zorlu dönemleri göz önünde bulundurulduğunda saygı duymak lazımdır.Açıklamasında bulundu "Aydoğan" Hz İbrahimden bugüne İnsanlığın direniş tarihinde, Ben insanlık Tarihiyim şiirinde Evrensel Dünya tarihi liderleri arasında Mustafa Kemal'inde ismi bulunmaktadır.Açıklamasında bulunan Aydoğan Böylesi bir ödülden onur duydum açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

NİHAT ERİ MGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin il Başkanı Nihat Eri Mgc'yi Ziyaret etti

Mardin Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan'ın Merkezi Girbelde Bulunan Mgc'yi Ziyaret etti.ziyarette Nihat Eri Cemiyette Bulunan Rölf ve Tabolara Yoğun İlgi Göstererek Fotoğraf Çektirdi.

At arabası sulama kanalına düştü

At arabası sulama kanalına düştü

Mardin'in Nusaybin ilçesinde at arabası yol kenarındaki sulama kanalına düştü.

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe yönetimi değişti

Eğitim-Bir-Sen Kızıltepe ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Mehmet Nuri Akkurt kazandı.

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

İki araç çarpıştı: 14 yaralı

Mardin’in Midyat ilçesinde yolcu minibüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

MTDF’den “İpekyolu’na EDS kurulsun” talebi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı Şerif Öter, aşırı trafik yoğunluğunun bulunduğu İpekyolu’na Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulmasını talep etti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu