15 Aralık 2018 Cumartesi 09:59
 

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.
27 Temmuz 2018 Cuma 15:23

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

"Aydoğan" sayın Demirkaya'nın daha Akparti ilçe başkanı olduğu dönemlerde sık sık Cemiyetimize gelerek çözüm ile ilgili benden bilgi alıyordu.Kendisine yazmış olduğum bir kaç kitap da verdim.Bu kitaplarıda içtenlikle okuduğuna tanık oldum.
ve Bu ülkede barış için çok istekli bir Demokrat olarak gördüğümden dolayı Uluslararası Af örgütü ve Milenyumda insan hakları şovalyelik ödüleri töreninde önemli şahsiyetlerden hediye olarak almış olduğum beş önemli kalemlerden birisini Barış ve kardeşliğe katkı sunmak amacı ile sayın "Cengiz Demirkaya" 'ya hediye ettiğini söyledi.
İnşallah böylesi anlamlı kalemler gelecekte barışa vesile olur dedi."Aydoğan"
Mardin de ikamet eden değer verdiğim bir siyasi şahsiyete de bir kalem hediye edeceğim açıklamasında
Bulundu.
Mardin Milletvekili Demirkaya' da Barış Aktivisti sayın Aydoğan'dan kalem hediye almak bir onurdur. Almış olduğum bu kalem karanlıkta bize ışık tutacaktır dedi.Cemil başkana teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A RAPOR GÖNDERDİ

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'a son Toplumsal siyasi süreçler ile ilgili bir rapor gönderdim.

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepeli ve Suriyeli gençler müzikle uyum sağlıyor

Kızıltepe Gençlik Merkezinde Sosyal uyum projesi kapsamında Suriyeli ve Kızıltepeli çocuklar gitar ve bağlama öğreniyor.

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı dünya ikincisi oldu

Mardinli fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) tarafından 13´üncüsü düzenlenen “13th FIAP Clubs´ World Cup”ta 13. Dünya Kupasında dünya ikincisi oldu ve gümüş madalya almayı hak kazandı.

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Belediyenin kursu ile meslek sahibi oldu

Kızıltepeli Sevgi Kaymaz, belediyenin açtığı telkari ve gümüş işlemeciliği kursu ile meslek sahibi oldu. Kaymaz, “Gümüş işliyorum, alyans, erkek yüzüğü ve kemer yapıyorum. Şimdi burada çalışmasaydım evde oturuyor olacaktım.” dedi.

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

MGC BAŞKANI AYDOĞAN İNSAN HAKLARI MESAJI YAYINLADI

10 Aralık Dünya İnsan Hakları gününü kutluyorum.

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de 400 çocuk yüzmeyi öğrenecek

Mardin´de “Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın” projesi çerçevesinde çocuklara ücretsiz yüzme kursu verilmeye başlandı. Proje çerçevesinde 400 çocuğa kurs verilmesi planlanıyor

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu