14 Ağustos 2018 Salı 18:26
 

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI ERİ’DEN MGC’YE ZİYARET

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri’den MGC’ye ziyaret
30 Temmuz 2018 Pazartesi 17:35

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Cemil Aydoğan’ı ziyaret etti.Aydoğan Eri’ye, Uluslararası Af Örgütünün barışa sunduğu katkıdan dolayı kendisine verdiği kalemi hediye etti.

AK Parti Mardin İl Başkanı Eri, MGC’yi ziyaret etti. Eri’yi MGC Başkanı Cemil Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. MGC Başkanı Aydoğan, bir süre sohbet ettikleri Eri’ye, Uluslararası Af Örgütü tarafından kendisine verilen kalemi hediye etti. Burada bir konuşma yapan Eri, Aydoğan’ın şahsi çıkar gözetmeden insan hakları, barış ve demokrasi mücadelesinde büyük bedeller verdiğini söyledi. Eri, “Barış aktivisti sıfatını kazanan bir insandan bu manevi değeri yüksek hediyeyi almak beni mutlu etti. Umarım bu kalem yeni barışlara vesile olur. MGC Başkanı Cemil Aydoğan’a teşekkür ediyorum” dedi.


Kalemleri, barışa katkı sunacak kişilere verdiğini kaydeden MGC Başkanı Aydoğan ise, “Bu kalemin aynısını AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya’ya hediye etmiştim. Barış mücadelesinde samimiyetlerine inandığım dostlarımıza altın kalemi vermenin mutluluğunu yaşıyorum. Kazandığım 5 altın kalem vardı. Birini kaybettim, ikisini değerli iki insana verdim. İkisi de bende barış ve kardeşliğin hatırası olarak kalacaktır” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

AYDOĞAN"İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKİR"

 AYDOĞAN

MGC BAŞKANI CEMİL AYDOĞAN" İNANCA DAYALI ANTİEMPERYALİST BİR MÜCADELE GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

MGC BAŞKANI AYDOĞAN KENDİ YAZDIĞI KİTABI HEDİYE ETTİ

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan Kendi yazdığı Kitabı İl Başkanı Eri'ye Kitap Hediye Etti

MGC BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

MGC BAŞKANI AYDOĞAN

MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AYDOĞAN" AF ÖRGÜTÜ TABLOSUNDA FETO LANETLENDİ "

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK KALEM HEDİYE ETTİ.

AYDOĞAN DEMRİKAYA'YI ZİYARET EDEREK  KALEM HEDİYE ETTİ.

Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı "Cemil Aydoğan"Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'ya manevi değeri yüksek bir kalem hediye etti.

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Derik, akıllı ve konforlu araçlarına kavuştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım sisteminde başlattığı revizyon devam ediyor. Ulaşımda yapılan çalışmalardan birisi de şehir içi otobüslerin yenilenmesi olarak dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilk olarak Nusaybin ve Kızıltepe ilçesinde araçlar yenilendi. Derik’te ise ilçe içerisinde vatandaşlara hizmet verecek yeni toplu taşıma araçları, yapılan törenin ardından göreve başladı.

Büyükşehir Sporcusu Türkiye Şampiyonu Oldu

Büyükşehir Sporcusu Türkiye Şampiyonu Oldu

Mardin Büyükşehir Belediye spor Bisiklet Takımı Sporcusu Veysel Gülmez, Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu oldu.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu