21 Ocak 2019 Pazartesi 06:31
 

KIZILTEPE'NİN YENİ KAYMAKAMI GÜLDOĞAN,GÖREVİNE BAŞLADI

 KIZILTEPE'NİN YENİ KAYMAKAMI Güldoğan,GÖREVİNE BAŞLADI
24 Temmuz 2015 Cuma 10:57

Haziran ayında yayınlanan Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Ali Güldoğan ilçeye gelerek yeni görevine başladı.

Tokat’ın Zile ilçesine ataması yapılanKızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’in ilçeden ayrılmasının ardındanMardin vali yardımcılığı görevindenKızıltepe Kaymakamlığı görevine atanan Ali Güldoğan bugün öğleden sonra ilçeye gelerek yeni görevine başladı.

Kaymakamlığa gelişinde Güldoğan’ı Kaymakamlık Yazı işleri müdürüRamazan Uygur, Kurum müdürleri ile Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri karşıladı. Kaymakamlık toplantı salonunda kendisini karşılayanlar ile kısa bir tanışma toplantısı yapan Kaymakam Güldoğan, Vali yardımcılığı görevi nedeniyle Kızıltepe’yi yakından tanıdığını bununda ilçeyi tanıma süresini 3 aydan 3 güne indirdiğini belirterek bunun vatandaşa hizmette avantaj sağlayacağını söyledi.

Öte yandan Elektrik sorunu ve enerji kesintileriyle sık sık gündemi meşgul eden Kızıltepe'de göreve başlayan Kaymakam Güldoğan, göreve başladığı ilk gün enerji kesintileriyle tanışmış oldu. Hükumet Konağına enerji sağlayan güç kaynağının da arızalanması nedeniyle ilk mesai gününü sıcak bir atmosferde geçiren Kaymakam Güldoğan, Adalet, tarafsızlık insan haklarına dayalı, hakkaniyeti üstün tutan, hesap verebilir, şeffaf bir yönetim anlayışı güdeceğinin mesajını verdi.

Kurum müdürleriyle yaptığı ilk toplantının ardından makamına geçen KızıltepeKaymakamı Ali Güldoğan göreve başlaması nedeniyle şu mesajı yayınladı:
Saygıdeğer Kızıltepeliler, Kıymetli Mesai Arkadaşlarım, İçişleri Bakanlığının 28 Haziran 2015 tarih ve 2015/398 sayılı Müşterek Kararnamesi ile atandığım KızıltepeKaymakamlığı görevime 23/07/2015 tarihi itibariyle başlamanın heyecanını yaşıyorum.
Tarımda, sanayide ve ticarette ülkemizin önemli lokomotif merkezlerinden biri olan Kızıltepe’de siz değerli halkımıza hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve bunun ağır sorumluluğunu üstlenmenin bilinciyle gelecekte daha yaşanabilir, gelişmiş, Turizmden de hak ettiği payı alan ve daha güzel bir Kızıltepe için hep birlikte çalışacağız.
Görev yapacağım dönem içerisinde başta toplumun huzur ve güveninin sağlanması olmak üzere, yaşlılarımıza, engellilerimize, korunmaya muhtaç çocuklarımıza, şehit ve gazilerimize daha hızlı ve etkin olmak üzere; eğitim, sağlık, tarım, sanayi ve ticaretin geliştirilmesi konularında mesafe alıcı bir hizmet anlayışıyla çalışacağım.
Görevim süresince; Adalet, tarafsızlık insan haklarına dayalı, hakkaniyeti üstün tutan, hesap verebilir, şeffaf bir yönetim anlayışı içerisinde görev yapacağım bu dönemde yerel yönetimlerimizin, muhtarlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin, kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki mesai arkadaşlarımın, basınımızın ve sağduyulu aziz Kızıltepeli vatandaşlarımızın katkı ve yakın desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine inanıyorum. Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle ve ekip ruhuyla Kızıltepe’ye en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız.
Bu duygu ve düşünceler ile yakın zaman önce geride bıraktığımız Ramazan Bayramınızı tekrar tebrik eder, güzel ve mutlu günlerimizin çokça olması dileklerimle selam ve saygılarımı sunarım.
Ali GÜLDOĞAN
Kızıltepe Kaymakamı

Ali Güldoğan Kimdir?
02.08.1977 de Diyarbakır İlinin Çüngüş İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğreniminiDiyarbakır ilinde tamamladı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Yaklaşık 2 yıl İstanbul Barosunda Avukat olarak görev yaptı. Ardından 2003 yılı Şubat ayında Gaziantep Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği görevine başladı.
Kaymakam Vekili olarak Tokat İli Niksar ve Sulusaray İlçelerinde görev yaptı. Akabinde İngiltere'nin başkenti Londra'ya yabancı dil eğitimi ve İngiliz İdari Sistemini yerinde incelemek amacıyla bir yıllığına gönderildi. Yurda döndükten sonra İçişleri Bakanlığı tarafından 90. Dönem Kaymakamlık Kurs programına çağrıldı. Sırasıyla Trabzon/Dernekpazarı Kaymakamlığı, Çaykara Kaymakam Vekilliği, Hozat Kaymakamlığı ve Sinanpaşa Kaymakamlığı ile Tunceli ve Mardin Vali yardımcısı görevlerinde bulundu.

D.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

DİĞER HABERLER

AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

 AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

MARDİN ELEGANT OTELİNDE BASIN MENSUPLARI VE AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI ORTAK TOPLANTILARI TARTIŞMALI VE SONUÇ ALICI ŞEKLİNDE GEÇTİ.

AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

 AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

MARDİN ELEGANT OTELİNDE BASIN MENSUPLARI VE AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI ORTAK TOPLANTILARI TARTIŞMALI VE SONUÇ ALICI ŞEKLİNDE GEÇTİ.

AKPARTİ VE HDP YE ALTERNATİF BAĞIMSIZ ADAY KOMİTESİ GENEL BAŞKANLARI MGC Yİ ZİYARET ETTİLER.

AKPARTİ VE HDP YE ALTERNATİF BAĞIMSIZ ADAY KOMİTESİ GENEL BAŞKANLARI MGC Yİ ZİYARET ETTİLER.

(PAK) Kürdistan Özgürlük Partisi genel başkanı "Mustafa Özçelik",(KSP) KÜRDİSTAN SOSYALİST PARTİSİ genel başkan yardımcısı "Bayram Bozyel" bir kanaat önderi heyetiyle beraber MEZOPOTAMYA GAZETECİLER CEMİYETİ başkanı "Cemil Aydoğan"'ı yerinde ziyaret ettiler.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde MGC Binası Yoğun Mesaideydi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde MGC Binası Yoğun Mesaideydi

10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde MGC gün boyu Stk heyetleri ve kanaat önderleri tarafından Ziyaret edildi.

MGC Başkanı Cemil Aydoğan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Etkiliğine Katıldı

MGC Başkanı  Cemil  Aydoğan  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Etkiliğine Katıldı

Mardin Valsi Mustafa Yaman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Yeni Yerine Geçti

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Yeni Yerine Geçti

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman İtfaiye hizmet binasını yenilediklerini ve hizmete açtıklarını kaydetti.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu