03 Haziran 2020 Çarşamba 15:58
 

DARGEÇİT’TERAKTÖR DEVRİLDİ: 1 ÖLÜ, 1 YARALI

DARGEÇİT’TERAKTÖR DEVRİLDİ: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
08 Ağustos 2010 Pazar 22:27

Dargeçit ilçesinde traktör, Altıyol köyü yakınlarında devrildi. Meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Dargeçit ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Erkan Batı (48) yönetimindeki plakası öğrenilemeyen traktör, Altıyol köyü yakınlarında devrildi.

Gaybe Batı (45) hayatını kaybetti, eşi Erkan Batı ağır yaralandı.

Erkan Batı, Mardin Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

 

Midyat ilçesinde ters yönden gelen ve plakası belirlenemeyen bir kamyonet, iki aracın çarpışmasına sebep oldu. Kazada Zübeyir Baş (35) yaralandı.

Çevre yolunda Yusuf Çağlayan yönetimindeki 47 DE 527 plakalı araç, ters yönden gelen bir araç yüzünden Zübeyir Baş yönetimindeki 47 LE 084 plakalı araca arkadan çarptı. Kazada yaralana Zübeyir Baş, görgü tanıklarının yardımıyla hastaneye kaldırıldı.

Aynı araçta bulunan Tacettin Gürpınar (38)'ın durumunun iyi olduğu bildirildi. Kısa sürede kaza yarına gelen trafik ekipleri yolu ulaşıma kapattı. Kazaya sebebiyet veren aracı bulma çalışması başlattı. Yol, araçların çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından yol tekrar trafiğe açıldı.

DİĞER HABERLER

Oğlumu her kuyuda aradım

Oğlumu her kuyuda aradım

Dargeçit'teki kuyuda bulunan Mehmet Emin Aslanın babası İbrahim Aslan, "18 yıl sonra en azından mezarı belli olacak. Bir dua okuyacağım" dedi.

'Gerekirse Dargeçit'in her tarafını kazın'

'Gerekirse Dargeçit'in her tarafını kazın'

İsmail Avcı, Şeyhmus Edis - 28.02.2012 Güneydoğu'daki faili meçhul cinayet ve kayıp olayları ile ilgili soruşturmayı yürüten Diyarbakır Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı, 11 kafatasına ulaşılan Dargeçit'teki kazıların genişletilmesi talimatını verdi

Dargeçit'teki kazıda kafatası ve kemik parçaları çıktı

Dargeçit'teki kazıda kafatası ve kemik parçaları çıktı

Mardin'in Dargeçit ilçesine bağlı Bağözü köyünde, 17 yıl önce gözaltına alındıktan sonra kaybolan 6 kişi ile ilgili kazı çalışmaları başladı. Kazı çalışmalarında bir kafatası ve elbiseler bulundu.

Dargeçit'te 6 kayıp için kazı yapılacak

 Dargeçit'te 6 kayıp için kazı yapılacak

Dargeçit ilçesinde 1995 yılında iki öğretmenin PKK'lılar tarafından öldürülmesinden sonra, gözaltına alındıkları iddia edilen ve kendilerinden bir daha haber alınamayan 6 kişinin öldürülüp gömüldüğü yer olduğu iddia edilen Bağözü köyünde özel yetkili savcılığın talimatı ile kazı yapılacak.

DOKTORA YAPILAN SALDIRIYA KINAMA

DOKTORA YAPILAN SALDIRIYA KINAMA

Sağlık-Sen Sendikası Dargeçit ilçesinde bir uzman doktorun uzman çavuşun saldırısına uğramasını kınadı.

TÜRKİYE’DE DEMOKRASİ ZAFERİ

TÜRKİYE’DE DEMOKRASİ ZAFERİ

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan günümüze kadar, bu ülkenin toplumsal dinamikleri kendilerini statikocu sistemlerin hakimiyetinden dolayı demokratik iradesiyle taşma imkanını bulamadı.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu